Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya bu tlfdaki uygulamalar matematiksel olarak hesaplıyor ya yumurtlamayı ne kadar güvenilir işte bilmiyorum.ona göre hareket ediyoruz haliyle ama bakalım.acaba erken gebelik testi mi yoksa beta mı baktırsam?
erken gebelik de yapsan negatif cikarsa hep acaba kalir icinde yanlis mi gec dollenme mi falan diye. imkanin varsa en iyisi beta baktir

10 nisan benim umutsuzumda. 23nisan dogum gunum umarim en guzel hediyem olmasi nasibimdir. Hepimizin nasiplerinde vardir insallah
ahh bende 9 unu iple çekiyorumm , nedense bende umutsuzum ama ya varsa diye bazen çim bi hoş oluyo nasıl canım hiç bişey yaşadınmı hissettinmi belirti olark

ahh bende 9 unu iple çekiyorumm , nedense bende umutsuzum ama ya varsa diye bazen çim bi hoş oluyo nasıl canım hiç bişey yaşadınmı hissettinmi belirti olark
ya ben ilk zamanlarda bulanti yasadim ama genelde gun ici ve aksam saatlerinde. Bel agrisi kasil agrisi var. Hele dun cok fenaydi sancim. İdrara cikma durumum artti. Goguslerde aci yok ama hafif bi dlgunluk da var. Ama iste hep adet olaylarina benzer. Yorgunlugu ise bulantiyi baska biseye vs vs veriyorum. Bu kadar kisa zamanda olmasi imkansiz diye. Ah bi de asiri keyifsizim son gunlerfe ruh hali olarak. Sen de canim belirtiler neler

Ya bende ilk yumurtlamadan sonra 2-3 gün batma sancı çok oldu.Sonra durdu.Akıntım var sadece ama oyle cok cok degil ilk günlerde şeffaf adefedrsin sümük gibi az az peceteye iç çamaşırıma geçiyordu.Şimdi daha yumurta akına benzer bi kıvama dönüştü.Günde bi kez mutlaka geliyor.Dünde sabah kalktıgımda bi 10 dk yol tutmuş gibi bi midem bulandı geçti sonra.Bugünde göğüslerim bi dolgun geldi gözüme ama ne bileyim sanki adet olcam gibide öff D

InshAllah olur kuzum:)

Yani belirtilert tutuyo gibi insallah olucak be inanniyorum:)) testi ne zamana dusuyosun yapmayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…