Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani belirtilert tutuyo gibi insallah olucak be inanniyorum:)) testi ne zamana dusuyosun yapmayi
valla o kadar sabırsızım ki anlatamam sana sırf kendimi frenlemek için eczaneden değilde internetten aldım gebelik testini hanı bunun gelme surecı falan vakit gecsin bekleyım diye : D Tahminime göre yarın gelir kargo , Yarın alırsam işte olacağım için gün içinde de yapamam ertesi sabah yani 4ü ilk idrarla bi denerim yani yine erken olur biliyorum ama :_D Belki bi gün daha sabrederim 5 tane aldım doya doya kullanıcam hepsini anlıcagın

Ayyyyy bizde yaaaa neredeyse ben kocama tecavuz edeli oldum
Ben hemen alinip kiriliyorum yaa benim esim cocu icin asiri hevesli degil kaldi ki yasi benden de buyuk olur nasilsa mantiginda kendisi. Etrafimda 1yila yakindir olnayan arkadadlarimi anlattigimda bisey olmaz olursun duuncesi sahip. O yuzden kiriliyo hvesim benimde hemen

Aynen fazlasiyla almissin doya doya kullan :)) 4u sabahi hemen yaparsin ben olsam oyle olurum bekleyemem:)) bende mi alsam acaba ama bi taraftan da alamiyorum da bati bekliycem zor olcak ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…