Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ola ki devamı gelmezse yerlesme kanamasi olabilir ama o kanamadan en az 4 gun sonra idrarda gorebilirsin. iyisi mi yarina kadar adet olmazsan kan yaptir
Haklsn cnm şimdi hafif adet ağrısı yaşyrm geçen ayda öle olmştu adet ağrısı yaşamstm hamile oldgmda aynı belrtiler birde canm dün sol belim cok ağrıyordu sol tarafı haraket edemyrdm şiMdide kan normalde hesaplara göre adetime bir hafta var ama erken yumurtladm bu ay sizce yerleşmemisir şimdi baktm akıntı yok

Biraz anlasnlar hatalrını hiç muhatap olmuyrm morali bozk ama olsn beni kırmcaktn değil mi devam ettirelm kız :)
Ettiricem bende :)) hos benimki pek umursamiyor kendileri karadeniz erkegi :)) her ne kadar 1.5yillik evlude olsak 9yili dildurdugundan beraberligimiz pek bi gamsizlasti :))

Ettiricem bende :)) hos benimki pek umursamiyor kendileri karadeniz erkegi :)) her ne kadar 1.5yillik evlude olsak 9yili dildurdugundan beraberligimiz pek bi gamsizlasti :))
Kız benmkide ordulu eh pek biraz yakın gibiler şükür benmki hatasını bilyr düzeltmek için herşyi yapar senn baya uzunmş cnm birlikteliğiniz bizim tanşma evliliğimiz hepsi içinde üç yıl olcak:KK70: ben baya acele etmişim galiba:KK70:

Haklsn cnm şimdi hafif adet ağrısı yaşyrm geçen ayda öle olmştu adet ağrısı yaşamstm hamile oldgmda aynı belrtiler birde canm dün sol belim cok ağrıyordu sol tarafı haraket edemyrdm şiMdide kan normalde hesaplara göre adetime bir hafta var ama erken yumurtladm bu ay sizce yerleşmemisir şimdi baktm akıntı yok
olabilir tabi cogu zaman regl ile karıştırılıyormus hemen hemen ayni gunlere denk geldigi icin. reglini bilirsin sen o denli yogun ve kirmizi olmazsa akintin kahverengi leke leke 1-2 gun surerse yerlesmedir. ama yerlesme de her kadinda olmuyor hadi hakkinda hayirlisi

olabilir tabi cogu zaman regl ile karıştırılıyormus hemen hemen ayni gunlere denk geldigi icin. reglini bilirsin sen o denli yogun ve kirmizi olmazsa akintin kahverengi leke leke 1-2 gun surerse yerlesmedir. ama yerlesme de her kadinda olmuyor hadi hakkinda hayirlisi
Sagol canm yerlşmeden kaç gün snra cıkar testte cnm biliyormsn ?

yerlesince beta hcg salgilaniyor kanda deger 5ten yukarisi pozitif goruluyor yani en gec yerlestikten 1 gun sonra falandir. cunku ilk kana geciyor daha sonrasinda bobrekler yoluyla idrara gecip tespit edilmesi zaman aliyor
yok bunları biliyorum da ne zaman ölçtürsem çıkar diye sordum?bat geçtikten sonra mı yoksa battan önce mi.?

Kız benmkide ordulu eh pek biraz yakın gibiler şükür benmki hatasını bilyr düzeltmek için herşyi yapar senn baya uzunmş cnm birlikteliğiniz bizim tanşma evliliğimiz hepsi içinde üç yıl olcak:KK70: ben baya acele etmişim galiba:KK70:
Ben biraz fazla bekledim canim :)) o guzelmis iste :)) insallah guzel haberlerle tackandirabilsek bir de

benim hic cocugun yok okuya okuya prof oldum :KK70: 3-4 gunde idrarda belli olur bence. ben de cuma gunu yerlesme olabilir diye suphelendim kendimden ama hala test yapmadim carsamba yapicam insallah
Bende sandm sennde var :) olur inş canm rn kısa zamanda hayırlısıyla hmm o zaman üç gün snra yapım en iyisi bende bugunde yapim üç gün snra tekrr yapim inş bu gruptaki hepmz hamiş kalırız:)

X