Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bishey anladim kuzum ona bakma sen benim yumurtam catlamishdi gec ay ama adet olmuyordum en son ilacla oldum oyle bishey yok onu bosh ver:)kaldiki teste pahalisindan almaki benim doktorom aldirmishdi bana erkeniydi ama paha degildi sizin parayla 2lira ama cok iyiydi hemde doktor tavsiyesi kotu olmaz bence)
Canm bakalm yapcm varsa cıkar yoksa ckmaz zaten her yerde yazıyormuş kız gösterdi yumurtlaman olduktan snra 14 gün hesap edip adet olcagn günü anlıyrmşssn cnm Allahım varsa cıkar inş sabhatan beri dua edyrm:)

Canm bakalm yapcm varsa cıkar yoksa ckmaz zaten her yerde yazıyormuş kız gösterdi yumurtlaman olduktan snra 14 gün hesap edip adet olcagn günü anlıyrmşssn cnm Allahım varsa cıkar inş sabhatan beri dua edyrm:)
Ay inshAllah kuzum yaaa bende shimdi Namazima hazirlaniyom senin icin dua edecem❤

Kiz hakli tibbda 14gunden sonra adet gormeli insan ama bunyeler farki her kishide oyle olacak die bishey yok :)

Ay inshAllah kuzum yaaa bende shimdi Namazima hazirlaniyom senin icin dua edecem❤

Kiz hakli tibbda 14gunden sonra adet gormeli insan ama bunyeler farki her kishide oyle olacak die bishey yok :)

Kuzum Allah razı olsun eger hamileysem bende sana bol bol dua ederım canm inş vardr ikimzdede . Benm kimyasaldan snra böle odlu kimyasal değiştiriyor galiba cnm

Kuzum şimdi nasıl oldu benim durum anlatym mi bırda bir arkadaş dediki hani akıntım geldi ya ondan 4 gün snra adet olmam gerekyrmş olmadm. Ve yumurtlamam benm erken oldu ya dedi yumurtlamandan 14 gün snra olman gerekiyor hesapladgma göre yarın olmam gerekiyor benmde kafam karıştı bacım ben test alcm bakalm:)
hadi bize güzel haberler inşallah :))

Yok bende aci yox sadece cok shish ve buyumush:-)
yaa benimkilerde böyle bi çok dolgun oldu anlamadım.Bide bugun farkettim ucunu tutunca acıyo kafa fena git gellerde resmen yaa :KK70: bi diyorum yok umutlanmıcam dur bişey yok bi dıyorum acaba :KK70: Şu internetten sipariş ettiğim testler gelsede ancak o gune kadar dayanabilirim çünkü test yapmadan belkiler işte :KK70:

Bende bishey anladim kuzum ona bakma sen benim yumurtam catlamishdi gec ay ama adet olmuyordum en son ilacla oldum oyle bishey yok onu bosh ver:)kaldiki teste pahalisindan almaki benim doktorom aldirmishdi bana erkeniydi ama paha degildi sizin parayla 2lira ama cok iyiydi hemde doktor tavsiyesi kotu olmaz bence)
adı neydi canım o testin?

prensespinar prensespinar Sezerbusra21 Sezerbusra21 bsebse bsebse @smaakf @nejlaa 86 Papatyamaviss Papatyamaviss @Solin44 @ttyesilelma @Minkkalpp merhaba kizlar bizler ayni gundeyiz 1gun farkla:)nasilsiniz?kendinizi nasil hiss ediyorsunuz?bisheyi merak ettim calishmalari dayandirnizmi????ben dayandirmak istemiyorum adet gunume kadar ama ya hamilr kalinirsa bishey olurmu die cok merak ettim akil verirmisiniz lutfen:KK51:
canim ya ben esimle kustum zateb istiyodum aslinda devam etmek ama o yuzden edemiyorum malesef

X