Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım tekrar test yaptın mı bugün? bende seninle aynı durumdayım şu an normalde günüm hiç geçmezdi 9. Gün bugün gecikmenin test yapıyorum negatif çıkıyor nasıl olacak bilmiyorum bekliyorum öylece
Bugün hastalandım 5 gün gecikti çok heveslenmiştim ama maalesef inşallah sen gebesindir

Kızlar bugün çok sıkışık bi şekilde tuvalete gittiim koyu bi kan damladı ama sonradan peçeteye hiç bişey gelmedi adet olcam gibi belim ağrıyor nisan da olmadı :KK42:

Kuzum senin bat 10nisan degildimi????????10nisansa bu adet degil:)
10 nisan kuzum zaten devam etmedi ama olucam gibi :KK43: bugün sabah da ben ovü testi yaptım kırmızıdan daha az bir renktir kafayı yicem artık :KK43: Rabbim mübarek günler hürmetine sağlıklı hayırlı evlatlar koysun kucağımza

10 nisan kuzum zaten devam etmedi ama olucam gibi :KK43: bugün sabah da ben ovü testi yaptım kırmızıdan daha az bir renktir kafayı yicem artık :KK43: Rabbim mübarek günler hürmetine sağlıklı hayırlı evlatlar koysun kucağımza
Amin inshAllah kuzum bence yerleshmedir bu kadar erken gelmez burda kiz var ondada geldi kesildi ayni gundesiniz Sezerbusra21 Sezerbusra21 cagiriyim onuda anlatsin sana:))sen bir tek stress yapma hershey stressten kaynaklaniyor:KK20:

Amin inshAllah kuzum bence yerleshmedir bu kadar erken gelmez burda kiz var ondada geldi kesildi ayni gundesiniz Sezerbusra21 Sezerbusra21 cagiriyim onuda anlatsin sana:))sen bir tek stress yapma hershey stressten kaynaklaniyor:KK20:
Stres yapmıyom kuzum Allahım ne demişse o olur inşallah dediğin gibidir kuzum ya nolursun dualarımız birbirimizden olsun :dua::KK200:

X