Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMAG3698.jpg
IMAG3696.jpg

Ben o isi hic beceremem hic bakamam ayakkabilara :)))
Bende evlendigimden 2ci kez goruyorum:))ama ben eshime aldigim cocuk kiyafetlerine bakinca duygusallashiyorum benim aldiklarim dunyaya yeni gelen bebekler icin kucuk kucuk kiyafetler pampers emzik filan bakinca cok duygusallashiyorum o yuzden onu gormuyeceyim bir yere koydum goruyorum ama icine bakmiyorum:)))

Kac zamandir evlisin????kuzum bende senin gibiydim sora dushundumki ben kendimi yipratinca elime ne geciyor hicbishey hem kendi psikolojimi bozuyorum hemde Allaha isyan etmish oluyorum shimdj umrumda degil ne zaman olacak olacak...sende kafana takma bosh ver biraz
2.5 yıldır evliyim 1.5 yıl korunduk daha doğrusu eşim korundu ben bişey korunmadım bir yıl oldu hala tık Yok ne yapıcam bilmez haldeyim

Kizlar hamile kalmak istiyen arkadashlarim bunu denemenizi tavsiye ederim bir arkadashim 7yildan sonra bunun hsmile kaldi :))qoz lepesi cevizin ici 2-3tane cevizin icini akshamdan 1 bardak oda temperaturundaki suya koyup agzini baglayin...sabah ilk kalktinizda ac karnina icin adetin 1 ci gununde bashlayin 14 gun:)))gercekten cok faydali tanidigim bir cok kishi bununla hamile kaldi:)o arkadashim tup bebeye bile gitmishdi 2kez tutmamishdi bunu ictiyinde yumurtasi catladi:)
Screenshot_2018-04-01-23-01-41.png

X