Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın aslında ama ben hem eşimi ikna edemiyorum kan testi için hemde sağlık ocağında sonucu vermiyorlarmış ilk gebeliğimde de 10 gün sonra öğrenmiştim ona dayanarak bekliyorum yarın sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak

InshAllah kuzum o zaman sen bir kan testi yaptir olur inshAllah

Kizlar bisey sorucam su limon testini yapan var mi ? Bi deneseniz @whynameis
Eeeee kuzum ben yeni evliyken yapmishtim hemde hepsinden merakimdan yapmishtim hepsi hamilesin gostermishdi testse negativ ama ay sonunda adet gormushdum bosh sheyler onlar:)))

Evet kizlar benimde adet agrilarim baslamis bulunmaktadir genelde 7 8gun oncesinden baslar bende sislikte basladi. Ama umut kaybetmek yok onumuzdeki aylara hayirlisiyla. Nerelerdensinizz

Evet kizlar benimde adet agrilarim baslamis bulunmaktadir genelde 7 8gun oncesinden baslar bende sislikte basladi. Ama umut kaybetmek yok onumuzdeki aylara hayirlisiyla. Nerelerdensinizz
Delimisinnn:))))))ben hamileyken 5-6gun once bashlamishdi ne cabuk beyaz bayraklari kadirdiniz yaaa bi bekleyin

Kizlarrr bakin ne buldum kocamin ayakkabilarini duzenliyordum birden karshima cikti:)gecen yil eshimle dugunumuze 2 hafta kala benim dogumgunumuydu bana hediyyeler almishti ama en guzeli en degerlisi buydu benjm icin:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…