Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay ayni gundemi oluyorsun???misal ben 2-3kere 5gun geciktim 3aya hamile kaldim annem soylediki bunye kendini hazirliyor ireli geri atip birden hamile kaliyor tabii bu herkes icin gecerli degil...doktora git bence 1kez muayine ok bak nevar neyok 6aydan sonra doktorlar muayine ediyorlar zaten

Düzenli oluyorum 28günde bir oluyorum. Dört ay önce üç gün gecikmişti tuttu sanmıştım tam bir hayal kırıklığı. Elimde olmadan her geçen gün kendimi yıpratıyorum

Düzenli oluyorum 28günde bir oluyorum. Dört ay önce üç gün gecikmişti tuttu sanmıştım tam bir hayal kırıklığı. Elimde olmadan her geçen gün kendimi yıpratıyorum
Kac zamandir evlisin????kuzum bende senin gibiydim sora dushundumki ben kendimi yipratinca elime ne geciyor hicbishey hem kendi psikolojimi bozuyorum hemde Allaha isyan etmish oluyorum shimdj umrumda degil ne zaman olacak olacak...sende kafana takma bosh ver biraz

Merhaba normal gebelik testi yaptım 4 kere hep negatif çıktı
Merhaba canım tekrar test yaptın mı bugün? bende seninle aynı durumdayım şu an normalde günüm hiç geçmezdi 9. Gün bugün gecikmenin test yapıyorum negatif çıkıyor nasıl olacak bilmiyorum bekliyorum öylece

Kuzum bende sizin gibiydim sizin umidinizi kirmak istemiyorum ama beklemenizide istemiyorum ben 2ay adet gormedim haftada 4-5kez test yapardim negatif kan testine gittim negatif en son 2ay sonra doktora gittiyimde 2gun oncesinden yumurtam catlamish bende belki hamileyim die ilishkide olmamishdim yani dediyim odurki ne kadar erken gitseniz o kadar iyi ben o kadar beklemeseydim shimdi catladigi gun ilishkiye girmish olacakdim kismet insan bekledikce hem zamani gidiyor boshu boshuna hemde boshbosh umutlaniyor sora olmadigindada yikiliyor

Onun icin en iyisi kardeshlerim gecikme oldugunda testler negativse doktora gitmek lazimmm sorunsuz insanda stressden adet 1hafta gecikir 1haftayi gecmez bu surec icindede testler hamileysen pozitiv olur ben her kese yaziyorum belki gec dollenmedir kalbini kirmak istemiyorum ama oyle bishey yok gec dollenme olsa bile o 1hafta icinde test pozitif oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…