Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba.bnde bu ay hamile kalmayi bekliyordm ama olmadi. hazirana odaklanacaz insalah
bat 15 haziran

Hayirli ugurlu olsun sizler icin kizlarinshAllah bu aylar size dusher bu konumu gecen sene acmishtim cogu kishi hamile kaldi burda shimdi cogunun kucagi bebekli Allah sizede nasip etsin❤❤❤❤bende anneyim 4 aylik oglum var
Canmmm test yaptm hamileym Allah"n izniyle bi sorun cıkmazsa
beta 2213
bugun tam 6+3
Dua edin nolur pazartesi randevum var insallah hersey yolunda gider
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Canmmm test yaptm hamileym Allah"n izniyle bi sorun cıkmazsa
beta 2213
bugun tam 6+3
Dua edin nolur pazartesi randevum var insallah hersey yolunda gider
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah
Oyyyy tebrik ederim canim❤❤cok sevindim guzel haberlerinin devami gelsin inshAllah❤❤❤❤betan iyi cikmish ikiz ola bilirmiki acaba

Oyyyy tebrik ederim canim❤❤cok sevindim guzel haberlerinin devami gelsin inshAllah❤❤❤❤betan iyi cikmish ikiz ola bilirmiki acaba
Aminn insallah canm
Aslnda diger forumlarda haftama gore betam dusuk gec dollenme olabilir dedi hep kizlar ama hayrlisi insallah kuzum bugun 12 de kontrolum var insallah guzsl haberler alirim sizi de haberdar edicem mutlaka kuzum cok saol Allah razi olsun

Yok yok betan gayet iyi dushuk falan deyilhadi hayirli haberlerle gel inshAllah❤

Saoll canm dun kesemizi glrduk cok sukur 3 haziranda da kalp atisi icin gidecegiz buyuk ihtimal duyabiliriz o zamn dedi sabrszlkla bekliykrum bakalm kuzum
Ay inshAllahbende 7 haftada duyulmushtu ben ondan erken gitmedim keseni bekle bebegi bekle kalbi bekle benim kalbim dururdu onun icin hepsi oldukdan sonra gittim

Ay inshAllahbende 7 haftada duyulmushtu ben ondan erken gitmedim keseni bekle bebegi bekle kalbi bekle benim kalbim dururdu onun icin hepsi oldukdan sonra gittim
En iyisini yapmışsınız ben de bekleyecektm fakat dayanamadm simdi de dayanamiyorum bisey farketmedi hep beklemedeyiz
Arefe gunu gitmis olacagz kalp atisi icin insallah bi sorun cikmaz duyarsak ailelere bayramda verecegiz mujdeyi cok sabirsizim henuz kimseye soylemedik cnku

InshAllah canim yastress falan yapma stress cok kotu bishey her sheyi guzel dushun guzel olacak inshAllahinshAllah daha bunun 40 haftasi var her seferinde yeni sheyler goruyosun sabirsizlaniyorsun vok guzel duygular Allah her kese yashatsin inshAllah

InshAllah canim yastress falan yapma stress cok kotu bishey her sheyi guzel dushun guzel olacak inshAllahinshAllah daha bunun 40 haftasi var her seferinde yeni sheyler goruyosun sabirsizlaniyorsun vok guzel duygular Allah her kese yashatsin inshAllah
Aminn kuzum Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun insallah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın
En başnda bile bu kadar guzelken hareketlerini hissedince tahmn edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…