Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ümitsizliğe sokmak istemem ama en son yaptıgım test böyle olmuştu benimde 2. Cizgi silik cıkmıştı çok heyecanlanmıştım koşa koşa kan testi yaptırdım sonuç negatif İnşallah bebiş vardır tabide Allahım hayırlı evlat nasip etsin inşallah :)

benim de aynı heyecandan iki üç gündür test yaptım ama hep negatif. bat'a kadar bekleyeceğim artık
Ay ben yApmıyorum olursa banada süpriz olsun gerçekten :) adetim gecikirse yapıcam öyle şartladım kendimi pskolojiye de sokmadım öteki türlü takip ettim mi olmuyor çünkü

Slm kizlar
Benim beta hcg yukselisteydi.Reglimde gecikmisti.Sonra aniden dustu ve ardindan regli oldum.Yukselirken cok umutlanmistim simdi moralim alt ust oldu.
Neden boyle oldu doktor hic bisey soylemedi.Hayirlisi olsun kismet degilmis
Bu ay tekrar denicem olmazsa kafaya takmicam zamana birakicam

Hayırlısı olsun canım moralini bozma belki kimyasal geçirmişsindir. Kaç çıkmıştı hcg?

Yaa neden öyle oldu acaba kuzum doktorda bişey dememiş bravo yani

Kızlar soğan suyu kürü ne başlayan varmı ? Adet bitince 2. Günü başlanması gerekiyormuş ben unuttum bugün yarın yapicam artık

Geçmiş olsun kuzu üzülme malesef hepimiz yaşıyoruz ben iki kere geçirdim kimyasal malesef rabbim yaşatmasın birdah da hiçbirimize herşey olabilir yumurta yada siperm kalitesizdir veya benim 2 tane olunca araştırma yapıldı kan pıhtılaşmam çıktı o yüzden miş ilk mi bu bilmiyorum ama ilklerde genelde olur diorlar birde doktorlar hemen araştırmıyor malesef 2 3 kere yaşaman lazım bu durumu çok saçma bir durum üzülme rabbim sağlıkla arkasından hemen versin boş bırakma sen inşallah bidaha yaşamazsın

Benim iki cocugum var ucuncu icin cabaliyordum o yuzden sperm yada yumurtada sorun oldugunu dusunmuyorum.Ama kimyasal nasil oluyo bilmiyorum ondan supheleniyorum
Squid beta hcg 0.400 le baslafi 4000 e kadar yukseldi bi sonraki gun 0.100 e aniden dustu aksamina regli oldum

Kimyadal gebelikler genellikle dna, kromozom hatalarından kaynaklanıyomuş yani aslında onların sağlıksız olduğu için düşmesi iyiymiş. Senin için de hayırlısı neyse o olsun canım bir dahaki aya olur inşallah :)

Kiz mirket benim oglumada down sendromlu dogacak demislerdi beyninde kist vardi kromozomlarla alakali demislerdi.Simdi sen boyle diyince evet belkide daha iyi oldu icimi rahatlattin tskler

Kimyasal siperm yada yumurtanın tam döllenememesi ile oluyor İşte yumurta yada sipermde sorun olduğu için allah bağışlasın :) o anlık öyle denk gelmiştir yorgunluk stres hepsi etkiliyor neticede

Kiz mirket benim oglumada down sendromlu dogacak demislerdi beyninde kist vardi kromozomlarla alakali demislerdi.Simdi sen boyle diyince evet belkide daha iyi oldu icimi rahatlattin tskler
Rica ederim canım ben her zaman her işte bir hayır olduğunu düşünürüm :)(

Bu kafaya takmama olayı nasıl oluyor bilen biri varsa bana da anlatsın off napıcam ben 9 aydır bekliyorum hayırlısı Rabbimden
Onu bende henüz çözemedim canım :) ne yaparsam yaptım beynimin küçük bir köşesi hep bunu düşünüyor, bende on aydır bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…