Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz de ne olur ne olmaz diye kontrolden önceyi değerlendiricez :)) çatlamamışsa iğneden sonrayı da değerlendirmeye devam ederiz :) Allah bu mübarek ayda en büyük duamızı kabul etsin :))

Kızlar predictor early aldım bugün bat’a 5 gün var testi yapsam mı beklesem mi bilemedim. Üzerinde 6 gün önce döngünün 24. Günü %76 doğru sonuç verir yazıyor saat 12yi geçti 24. Gün oldu :)) napsam bilemedim

Kızlar predictor early aldım bugün bat’a 5 gün var testi yapsam mı beklesem mi bilemedim. Üzerinde 6 gün önce döngünün 24. Günü %76 doğru sonuç verir yazıyor saat 12yi geçti 24. Gün oldu :)) napsam bilemedim

Canim seninle ayniyiz. Ben dün erken hamilelik testi yaptim ve negatif cikti. Biraz daha bekle derim.
Bugün döngümün 23. Günü ve Bata 4 gün kaldi. Cumartesi yine test yapmayi düsünüyorum.
Hakkimizda herseyin hayirlisi :)

Canim seninle ayniyiz. Ben dün erken hamilelik testi yaptim ve negatif cikti. Biraz daha bekle derim.
Bugün döngümün 23. Günü ve Bata 4 gün kaldi. Cumartesi yine test yapmayi düsünüyorum.
Hakkimizda herseyin hayirlisi :)
Ben şimdi yaptım ilk idrarla testi negatif çıktı. Artık regli beklemece:) bakalım hayırlısı umarım senin çıkar:anneadayı:

Merhaba , canım sen klomen mi kullandın ?

Canım ben bu ay tedavi falan olamıycakmışım zaten iyi ki klomen iğne falan almadım çok ağır antibiyotikler ağrı kesiciler kullanıyorum dişlerim çok fena iltihap yaptı yüzüm şiş
A geçmiş olsun çok vardır bir hayır dikkat et kendine vicudun hassas dolduğu düşmüştür dinlen bakalım vicudun toparlasın kuzum

Merhaba, hayır kullanmadım, henüz iki aydır korunmuyoruz deniyoruz. 2 aydır olmadı bi sorun var mı yok mu bilmiyoruz, bildiğimiz kadarıyla yok ama bakalım bekliyoruz :KK64:
canım 2 ay çok erken , ben korunmayı bırakalı 6. ayımda doktora gittim, beni gönderdi 1,1,5 seneden önce gelme dedi. sende bekle ve sana en büyük tavsiyem aklından tamamen çıkar. bizde de hiçbir sorun yok ama 1 yıl olacak deniyoruz olmuyor. zamanı var demek. ben de dayanamadım klomen kullandım ilk ayım bakalım.

canım 2 ay çok erken , ben korunmayı bırakalı 6. ayımda doktora gittim, beni gönderdi 1,1,5 seneden önce gelme dedi. sende bekle ve sana en büyük tavsiyem aklından tamamen çıkar. bizde de hiçbir sorun yok ama 1 yıl olacak deniyoruz olmuyor. zamanı var demek. ben de dayanamadım klomen kullandım ilk ayım bakalım.
Tabi erken akışına bıraktık zaten ne zaman olursa olsun dedik. Sadece regl yaklaşınca oldu mu acaba diye merak oluyo :) Doktora normal kontrol için gittim temiz dedi sorun yok dedi test verdi normal çıktı herşey. Akıştayız bakalım :) sen sorunca klomen mi kullansam diye düşündüm ama :)) Umarım istediğin olur bu ay hayırlı haber alırsın

Kızlar merhaba biraz tuhaf gelicek size ama ben pazartesi doktora gittiğimde iki tane yumurtam olduğunu söyledi.biri 20mm diğeri 16 mm çatlatma iğnesi yapmadı ve gün aşırı ilişki önerdi on gün boyunca.bu arada o iki yumurta femarayla oluştu.ve ben bugün öylesine gebelik testi yaptım.bu şekilde çıktı.sizce nedir bu saçma biliyorum çok erken daha ama yani kafam karıştı

Eklentiler

• 5C03A92F-DE63-429E-AF59-6D2997AC54D2.jpeg
    5C03A92F-DE63-429E-AF59-6D2997AC54D2.jpeg
    21,3 KB · Görüntüleme: 79
X