Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Devlete gittim canim.Ozele gitseydim betayi birak menapoz yasima kadar bakarlardi para icin.
Hic hastanelik isim olmadigindan cok sukur hastane cahiliyim aslinda bisey yapmayinca doktor nasil yaptiririz presedur nedir pek bilgim yok
Çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşirsin. Ne güzel senin çocuğun var hem de 2 tane Allah bağışlasın anneliği tatmışsın inşallah Allah bana ve tüm isteyenlere de nasip eder herşey gönlüne göre olsun

Devlete gittim canim.Ozele gitseydim betayi birak menapoz yasima kadar bakarlardi para icin.
Hic hastanelik isim olmadigindan cok sukur hastane cahiliyim aslinda bisey yapmayinca doktor nasil yaptiririz presedur nedir pek bilgim yok
Evet şerefsizler öyle malesef ... estagfurullah cahillikle alakası yok bu işin gebelik düşünen her bireyin öğrenecek çok şeyi var öncelikle bunuda yaşayarak öğreniyor insanlar hepimiz bende dahil .. devlet hastanesi yerine sgk anlaşmalı kurumlar var özel olmak zorunda değil yarı özel onlara gidebilirsin acilden giriş yapıp beta baktırmam lazım dediğin anda sorgusuz yapıyorlar zaten aklında olsun

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşirsin. Ne güzel senin çocuğun var hem de 2 tane Allah bağışlasın anneliği tatmışsın inşallah Allah bana ve tüm isteyenlere de nasip eder herşey gönlüne göre olsun
Zaten hep onu diyorum cocugum varken 3. Isterken ben bu stresi yasiyosam sizler napiyosunuz Allah yardimciniz olsun ins hayirlisiyla sizede nasip eder o duyguyu Rabbim

Kızlar adetim dün gecikti testim bu şekilde görünüyor mu

Eklentiler

• 4DC5D498-39DE-455D-87D8-7206480155EC.jpeg
    4DC5D498-39DE-455D-87D8-7206480155EC.jpeg
    18,8 KB · Görüntüleme: 85
aa niye böyle olduk ki biz , bende kist var onun yapabileceğinden şüphelendim , sende bi kadın doğuma git istersen belki üşütmede olabilir , bnde cuma günü gidicem bakalım
kadın doğuma 2,5 ay önce gitmiştim bebek düşünmeden önce nolur nolmaz diye.kist vs yoktu.hala var orda bir hassasiyet düne göre çok az tabi..

Kızlar ben bu ay sadece soğan kürü uygulycam bugün adetimin 6. Günü. 14. Günü doktora gitsem de yumurtam büyümüş mü diye baktırsam olur mu

X