Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 3 gun kaldi sabredemiyorum yakinimda nobetci eczane yok sabah ilk is test almak ama oglene kadar yapamam oglumun sinifiyla piknige gidicez kismetse.Oglene kadar nasil sabredicem bilmiyorum
Belirtilerim cok fazla

Bende ne adet ne de hamilelik belirtisi yoktu düne kadar sabah kalkınca şok oldum ,şimdi kasiklarim sızlıyor sadece o kadar.Sende sabret canım düşünme madem piknik var oyalanırsin en azından inşallah bebiş vardır inşallah

Bisey soyleyim mi cok sukur iki evladim varken bu kadar istiyorken bebegi sizleri dusunemiyorum.Allah yardimciniz olsun.Ins tez zamanda kavusursunuz bebislerinize
Allah benimde cocuklarima saglik sihhat hayirli bi omur versin.digeride hakkimizda hayirliysa olsun saglikla ins

Doğru söylüyorsun canım amin inşallah kim istiyorsa ,amin ömürleri uzun şansları açık olsun

Tümmm annlerin ve anne olmayı dört gözle bekleyenlerin anneler günün kutlu olsunAllah seneye bugünü karnımızdaki yada yanımızdaki bebişimizle geçirmeyi nasip etsin inşallah
Amin inşallah inşaallah. Ben hamile olduğumu öğrenince ilk aklıma anneler günü geldi. Onu beklerken 3 anneler günü geçmişti. Buda 4.

Tümmm annlerin ve anne olmayı dört gözle bekleyenlerin anneler günün kutlu olsunAllah seneye bugünü karnımızdaki yada yanımızdaki bebişimizle geçirmeyi nasip etsin inşallah

İnşallah canım amin hepimize ne kadar güzel dilekler bunlar ,bugünüm hep ağlamaklı geçti kendimi kötü hissediyorum çok nasip herşey

İnşallah canım amin hepimize ne kadar güzel dilekler bunlar ,bugünüm hep ağlamaklı geçti kendimi kötü hissediyorum çok nasip herşey
İnşallah hepsi kabul olur canım Bende bugün duygusalım eşim anneler günümü kutladığında tutamadım kendimi ağladım, inşallah bir dahaki ağlamalarımız mutluluktan olur

İnşallah hepsi kabul olur canım Bende bugün duygusalım eşim anneler günümü kutladığında tutamadım kendimi ağladım, inşallah bir dahaki ağlamalarımız mutluluktan olur

Ah biliyormusun benim eşimde bana çiçek almış kutladı o an a dek kendimi tutmustum sarıldım bir ağladım tövbe allahim sanki biri oldu ,ama işte yaşanan hayal kırıklıği insanı mahvediyor ,dediğin gibi inşallah bir daha ki göz yaşımız sevinçten bebek haberinden olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…