Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sende baya baya belirti war hamile olma ihtimalin yüksek canım,bende akıntı war,kasıklarda arada batma gibi şeyler oldu ama bu aralar fazla olmadı,belimde sadece bi sabah hayırlı ağrıdı diye,göğüs hassasiyeti yeni yeni oda bat yaklaştı diye de olabilir,bide bi duygusallik war

Kızlar 30 günde bi adet oluyorum adetin 8. Günü yumurtlama akıntısı geldi kasıklarım ağırıyo normalde 14. Gün geliyordu bu akşam akıntı. Şimdi böyle olması normal mi ilk kez böyle oldu ?

Kızlar 30 günde bi adet oluyorum adetin 8. Günü yumurtlama akıntısı geldi kasıklarım ağırıyo normalde 14. Gün geliyordu bu akşam akıntı. Şimdi böyle olması normal mi ilk kez böyle oldu ?
bazen erken yumurtlama olabilirmiş bazen de geç ovülasyon testiyle emin olabilirsin aslinda

Merhaba kızlar oncelikle allahım hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin insallah tabi banada ben catlatma ignesi vuruldum adetim iki gun gecikti ve bu aksam uzeri akıntıyla karısık pembemsi biseyler geldi ve devamı gelmedi normalde cok agrılı adet olurum ama bu sefer hastanelik olacak kadar agrımıyor karnım sizce hamilemiyimdirrr

Test yapmalısın bence hamile olma ihtimalin Yüksek kuzum yerleşme kanaması gelmiş sanırım inşallah gebesindir Test yapmalısın bence :)

Test yapmalısın bence hamile olma ihtimalin Yüksek kuzum yerleşme kanaması gelmiş sanırım inşallah gebesindir Test yapmalısın bence :)
İnşallah allahım yaa bu guzel günde en büyük hediye olur bana allahım tüm istiyenlere versin yarabbimmm birde canım azcık koyu biseyler geldi tuvalette ama damla damla yerlesme kanaması böyle olan varmı acabaaaaacabaaaa ama yinede kasıklarım agrımıyor normalde hastanelik olurdumm

Kizlar gunaydin hepinizin anneler gununu kutluyorum oncelikle
Bu arada ben dusukten sonra icerde parca kalmadan dolayi operasyon gecirdim su an toparladim kendimi iyiyim Allaha sukur ve doktor coraspin selenyum inofolic vardi kullanan var mi merak ediyorum
Bu arada dusugumun sebebi kan uyusmazligi ben ab- esim ab+
Operasyon sonrasi igne oldum bu yuzden

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim :) ben de bu ay ovulasyon testi kullanmaya basladim, laboquick marka. Adetimin 9.gunu kullanmaya basladim? bugun 15.günü. 13.günkü testim koyu cikti fakat yine de tam degildi yani control cozgisi kadar kizarmasini bekliyordum. 14.gün yani dün yaptigimda uzun sure su icmedigim halde bir onceki gunden daha silik cikti sanirim dün yumurtlama gunumdu oyle tahmin ediyorum ama ilginc olan hic akintim yok sadece kremsi hafif bir islaklik var. Sizce bu normal mi? Akinti olmadan yumurtlamasi olup hamile kalan var mi? Bu arada bat im 27 mayis insaallah bu ay hamile kalabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…