Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar hatırlıyorsanız cuma günü devlet hastanesine gittim doktor 2 hafta sonra gel dedi bugünde devlete gittim ne ögreneyim rahim içi kanama varmış düşük tehlikesi var dedi dinlen agır kaldırma dedi iğne verdi bide prospegan diye ilaç verdi

dikkat et kendine cnm çok

anlamadım tam olarak, 2 hafta sonra gel demişti bugün neden gittin peki?

hayır benim de içime kuşku düşürdün? kanama olmadan da kanama alanları görünebiliyor mu yani? Allah muhafaza benim de randevum perşembe günü.
Devlet hastanesinde gittiğimde gözükmedi canım özel hastanedeki doktor daha detaylı baktı tabi ordan göründü sen telaş yapma herkeste aynısı olmaz ki

Kizlar bugun bata 3 gun var test yaptim negatif.Cok umutluydum ben
3 gun once negatif olupta 3 gun sonra yani bat ta pozitif olabilir mi acaba ?
Bilen birileri cevaplayabilir mi

Kızlar merhba ben adet oldum ama 3 gun sürdü ve her seferkinden daha az agrılı oldum bugun 3.günü m ve sag kasıgımda batma oluyor acaba boyle olup hamile kalan varmıısag kasık batması hamilelik olabilirmi

benimde öyle negatif çıktı umudumu kestim ben malesef,zaten bi süre buraya da ugramicam, çok yoğunlaştım bu ay bebek olayına,olmayınca hüsran oldu,başka şeylerle kafamı oyaliyip dua et cem ramazanda bol bol yeni bat 10 haziran galiba,3 gün war silik bisi çıkardı diyorum

olabilir tabi ki.. bunun bilip bilmemekle alakası yok şimdi herkesin yumurtlama zamanı, döngüsü farklıdır. dolayısıyla kandaki ve idrardaki beta hcg oranları da farklıdır.
Batınızı bekleyin, olmazsanız tekrarlayın.

Ben hala umutluyum
Bata kadar umudumu yitirmicem
Senin bat geldi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…