Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben anlamadım bu işi ya netten yaptım şimdi son adet tarihini girdim birdekac günde bir geldiğini sonuç bu ,diğer yandan takvimim programinda yumurtmala günlerini 24 ünden itiibaren gösteriyor 1 Mayıs'a kadar
Canım adetinin küçüğün sürdüğünü yazdın mı genelde 28 yazıyo sen kendi adetinin kaç gün sürdüğünü yazmadiysan belki ondan yanlış hesaplanmıştır

Dün akşamdan beri karın ve bel ağrım var. Afedersiniz çok fena ishal olmuşum.3 4 gündür var bu ishal. Daha kanama yok. Ne yapacağımı bilmiyorum bilen biri lütfen yardım etsin. Doktorumda izne çıkmış arayamıyorum . kayınvalidemlerdeyiz yakınlarda hastanede yok

canım isalini şıp diye kescek tek sey bi cay tabagina kahwe koy ustune 2 3 damla limon sık top seklinde yap onu nohut kadar falan olsun suyla yut aninda kesilir.

Çarşamba günü öğrendik düşeceğini. Değerim yavaş yavaş düşüyor. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

canım benim..nerden bilecektin ki..her şey nasiple..hayırlısı buymuş demek ki..allah inşallah tekrar tattırır sana o duyguyu bu sefer sağlıkla alırsın kucağına..üzmemeye çalış kendini..

canım benim..nerden bilecektin ki..her şey nasiple..hayırlısı buymuş demek ki..allah inşallah tekrar tattırır sana o duyguyu bu sefer sağlıkla alırsın kucağına..üzmemeye çalış kendini..
Amin. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Çok zor üzmemek elde değil. Ve şu anda ne zaman düşecek diye beklemek daha zor daha çok üzüyor

Selam kızlar ayda iki kez yumurtlar mı insan :/
Adet bittikten sonra 11.gün hafif kanama geldi lekelenme gibi. Dr ovulasyon kanaması olabilir dedi. Ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı.
Döngümün 30. Günü çok akıntı geldi öyle böyle değil yumurta akı. Şimdi mi yumurtluyorum acaba diyerek yine test yaptım ve pozitif. Galiba ben iki kez yumurtladım :/ anlayamadım. Ve hala regl olmadım. Sanırım 44-45.gün regl olcam. Yine ovulasyon testi yaptım bugün. Belki hamileyimdir diye negatif çıktı. Hamile değilim.

ayda iki kez yumurtlayan oluyormuş neye göre oluyor bu bilmiyorum ama..bat ne zamandı sizin?belki olması gereken tarihte olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…