Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 yıl boyunca çok bekledik doktor kapılarında. Aşılama yapıldı bir kere tutmadı. Ve 5 ay adet görmediğim oldu. Tam hamile olduğumu öğrendim iki gün sonra düşecek dediler dünya başıma yıkıldı sanki. Tamam kısmet değilmiş yada sağlıksız ama hasretti bu bebek hayalimizdi. :KK43: ve düşsün diye beklemek beni kahrediyor elimden bir şey gelmiyor :KK43: :KK43:

Haklısın çok haklısın ne denir bilmiyorum inşallah en kısa zaman da hayirlisiyla sağlıklı bir seşekilhamile kalırsin canım

Bende üzgünüm :KK43: düşük başlamadı da kanımda hala hamilelik hormonu var diye tuhaf hissediyorum kendimi. :KK43: Allah kimseye yaşatmasın
Canım başka forumdan bir arkadaş da senin gibi oldu. Kafamdan silicem bi süre girmicem korunucam dedi. Bi kere korunmamış düşüğün üstüne o ilişkiyle hamile kaldı. Olumlu düşün lütfen bak en azından hamile kalabiliyorsun :)) Allah’ım hepimize o güzel günleri gösterecek inşallah :)

Canım başka forumdan bir arkadaş da senin gibi oldu. Kafamdan silicem bi süre girmicem korunucam dedi. Bi kere korunmamış düşüğün üstüne o ilişkiyle hamile kaldı. Olumlu düşün lütfen bak en azından hamile kalabiliyorsun :)) Allah’ım hepimize o güzel günleri gösterecek inşallah :)
İnşaallah. Evet bir ara hiç hamile kalamicam sanıyordum

Kızlar benim adetimin 2. Yada 3. Geçti şimdi biraz önce lavaboya gittim peçeteye çok açık pembemsi kanama geldi adetmi oldum acaba yerleşme kanamasımıdır bu ya böyle olan da oldumu aranızda

24.günüm dün ve bugün aynen bu şekilde ovulasyon testi yaptım. 4-5 saat sonra da erken gebelik testi yaptım. Bat: 5 mayıs/ ikinci ovulasyon olmaz ayda bir kere olur. Bende anlamadım. Çok saçma değil mi? Bazı kullananlar gebe isen ovulasyon testinin çift çizgi çıktığını söylüyor. Aşağıda ek yaptım.

Üstte ovulasyon testi dün ve bugün pozitif
Erken gebelik testi sonucu Negatif
Üstelik adetimin 21. Günü progesteronum 0.44 çıktı. Bu sonuca göre yumurtlamam yok. Fakat ovulasyon testi ile ben 22 nisanda çift çizgi gördüm bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. İsyanım error veren hormonlarıma :bicak:

Fikri olan yada başına böyle gelen var mı?

D05ABC2E-39D3-4515-92B8-E085804396EE.jpeg

24.günüm dün ve bugün aynen bu şekilde ovulasyon testi yaptım. 4-5 saat sonra da erken gebelik testi yaptım. Bat: 5 mayıs/ ikinci ovulasyon olmaz ayda bir kere olur. Bende anlamadım. Çok saçma değil mi? Bazı kullananlar gebe isen ovulasyon testinin çift çizgi çıktığını söylüyor. Aşağıda ek yaptım.

Üstte ovulasyon testi dün ve bugün pozitif
Erken gebelik testi sonucu Negatif
Üstelik adetimin 21. Günü progesteronum 0.44 çıktı. Bu sonuca göre yumurtlamam yok. Fakat ovulasyon testi ile ben 22 nisanda çift çizgi gördüm bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. İsyanım error veren hormonlarıma :bicak:

Fikri olan yada başına böyle gelen var mı?

Eki Görüntüle 2141628
Bekle derim ben:)))))5 mayisa kadaf belkide gebelik testin boyle cift cizgili olur bekle inshAllah hamishsindir:)

Ben anlamadım bu işi ya netten yaptım şimdi son adet tarihini girdim birdekac günde bir geldiğini sonuç bu ,diğer yandan takvimim programinda yumurtmala günlerini 24 ünden itiibaren gösteriyor 1 Mayıs'a kadar

Eklentiler

• Screenshot_20180430-015719.jpeg
    Screenshot_20180430-015719.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 36
X