Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hîç kolay değil anlıyorum biliyorum da derdini yasamayanlar anlamaz hep çok büyütüyomuş gibi muamele yaparlar,sen acini ici ne atma ağla sizla ama zamanla göreceksin acin azaliyo,bunun tek ilacı zaman ve tekrar yeşeren umutlar,allah tez zamanda nasip etsin inş

Çok sağolun. Eşimle paylaşıyorum zaten. Hatta dün dedim ki anneler kaç tane çocukları olursa olsun düşürdükleri kaybettikleri çocuklarını unutamaz.o da dedi ki babaları unutacak mi yani babalarda unutmaz dedi.

Ne kadar sakin ol desem de bunu sen sağlamalısin stres yapınca neler olduğunu gördün sonuçta birde sakın kalmayı oluruna bırakmayı denesen
Günaydın oluruna bıraktım eşimden diyor çok takmiyorsun diyor bu arada benim çok sancılı geçmez bat dönemim olacagim gün ufak bir bel ve karın agrisi olur bu ay 1 haftadır karın ağrısı beni çok rahatsız ediyor sol kasık batmamda çabası acaba diyorum içtiğim klomen ve infolic yüzünden mi bu sancim

Kizlar selam. Ben de araniza yeni geldim. İki yıllık evliyim hic korunmadim. Pkos var. Hsg cekildi hersey normal. Onceden kan tahlilleri sıkıntılı olurdu. Bu ay tum hormonlar tam düzende. Lh yuksekligi bile yok su an.

Doktorum hemen klomen dedi. Yarin ilk klomeni kullanacagim. Amatam neye dikkat etmem lazım bilmiyorum su an.

Rabbim hepimize gonlune gore versin

Canim senin icin cok uzuldum. Hayırlısını hep Allahtan dilemekten baska caremiz yok. Birde iyi tarafindan bakmak lazim demekki kalabiliyorsun.

Üzülme canım allah daha beterinden saklasın içinde büyüse görsen kalp atışını duysan inanki daha çok kahrolurdun rabbimin elbet vardır bir bildiği bende 2.5 aylıkken boş gebelikten kürtaj oldum çok istiyordum nasip demek ki zamanı değilmiş dedim üzülme daha güzel günler gelicektir unutma her derdin bir dermanı vardır içini ferah tut rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

Benim daha kanamam başlamadı. Bu hcg düşüpte tekrar yükselir mi acaba önce lekelenme vardı oda kayboldu. Ağrımda çok hafif . Kk da bir kaç kişinin düşmüş ve tekrar yükselmiş böyle bir şey olabilir mi acaba. Birazdan acile gidecez

Allah yardımcınız olsun. İnşaallah en kısa zamanda Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip eder herkese. Sizede

Merhaba arkadaşlar Benin evliliğimde 2 yıla yaklaşıyor gecen yıl Mart'ta hamile olduğunu öğrendim maalesef 27 haftalık bebeğimi kalbinin durması sonucu kaybettim . Tabi tekrar istiyoruz ama şunları söylemek istiyorum insanlar çok acımasız sana kısır gözüyle bakmaları her aradıklarında bebek Yok mu demeleri beni bunaltıyor .. bunu en yakınının yapması ayrıca üzüyor. İnan'ın kimseyle konuşmak istemiyorum konuyu oraya getirecekler diye. Düşünün olmayacağına o kadar inanmışlar ki hocalara yönlendiriyorlar .o kadar zoruma gitti ki o kadar ağladım ki ..ben 27 haftalık bebeğimi kaybettim kimse psikolojin nasıl iyimisin diye sormuyor bebeğin var mı diyor ..Alla hım sen isteyen herkese o mutluluğu yasat sağlıkla kucağına alsın herkes.diğer insanlara da vicdan merhamet ver.

Amin canım geçmiş olsun ben de 7 aylık evliyim ama gelenler sorun varsa doktora git diyor her seferinde aynı şeyi söylüyorlar bunaltiyorlar beni onlara laf anlatmak afedersin ama eşeğe hendek atlatmak dan dahaa zor

Agzı boş insan çok canım kimse senim ne çektiğini bilemeZ en iyisi duymamazlıktan geliceksin malesef patavatsız insan çok

Yasadiklarini oyle iyi anliyorumki arkadasim.bende subatta dusuk yaptim.6.5 haftalik.bhcg duzenli artmiyordu dr sadece 2 degerle dis gebelik veya dusukle sonlanir dedi.o gun kendimi mahvettim.omrumde okdr agladigimi hatirlamiyorum.ve degerim 354ten 247ye dustu.sonra bida yukselcem diye calisti 293 cikti.ve sonra tamamen dustu.bi arkadasta uzuntuden olabilir ben bi dusenin bida yukseldigini gormedim dedi.yani o dr mu nasipmi degilmis bilmiyrm yavrum beni terketti.2ayda zor toparladim kendimi.Allahtan kaynanam cok iyi biri dusen dussun benimde birsuru dustu ardi saglikli gelir yeterki dis gebelik olmasin dedi.sulalede hemen 1ay gecmeden bebek yokmu demeye basladi durun ya daha yeni dusuk yaptim bu ne acele dedim.kendi ailem ve onlar cok destek olduklari icin kimin ne dedigi umrumda degildi.bosver once sen iyi olacaksin ondan sonra gelecektir saglikli bebeklerimiz inaniyorum ben

arkadaşlar ovülasyon testi yapuorum bugun 10. gün çift çizgi cikmadi hiç ama takvimde bugünü yüksek riskli gebelik die gösteriyo degerlendirmelimiyim bugunude

slm arkadaşlar benim hamilelik bu sabhki kanamamla düşüğe dönüştü
olsun zamanı gelmemiştir daha
dün doktor muayenemde kese oluşumu bile gözlenmedi ve kan değerim düşüşe geçti
her ihtimale karşı hcg mi takipte olup düşmeye devam etmezse doktorumu arayacağım dış gebelik ihtimali olabilirmiş ama kasığım ağrım yok çok şükür sadece kanamam var
bugünlerde güzel günlere dönüşecek Allahın izniyle
sizlerden ne haber güzel haberler var mı
minik_prince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…