Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acım yeni olduğu için böyleyim. Memleketimden uzaktayım akraba yok kimse yok. Destek olacak kimse yok. İnşallah Allah herkese nasip eder bizi de unutmaz. ama belki daha önce farketsek bir şey olmazdı diyorum hep
Belkiler keskeler her zaman insani uzmekten baska hicbir ise yaramiyor ki malesef.. oyle dusunme bak burda bizde variz kocaman bir aileyiz herseyi burda birbirimizle paylasiyoruz .. Allah im hepimizin gonlune gore versin insallah canim benim

Cok gecmish olsun kuzum ama kendini cok yipratmaki hemen hamile kala bilesin boyle dushun saglikli degilmishki kalmamish kismetim deyilmish bende yashadim bu sheyleri ama kendime bakip soyledimki ayten kendini yipratmakla bebehin heri gelecekse hemen bashla ama malasef gelmiyecek onun icin bir an onve duzel❤❤❤

Belkiler keskeler her zaman insani uzmekten baska hicbir ise yaramiyor ki malesef.. oyle dusunme bak burda bizde variz kocaman bir aileyiz herseyi burda birbirimizle paylasiyoruz .. Allah im hepimizin gonlune gore versin insallah canim benim
Sağolun ben önce üye değildim sürekli takip ederdim hamile kalırsam söylicem bütün kk ya derdim hep. Bir birini tanımadan bile dost olmak çok güzel. İnşaallah atlatabilirim

Kolay değil ki o kadar bekledim ki onu. Hayırlısı buymuş ama insan kendine öyle diyemiyor.

Kuzum neredeyse ayni olmushuz bana dushecek dediler bende geldim evde deterjanla falan temizlil yaptim evleri dokdum ben cocukdum hickimse bana hicbishey demedi ama sana tavsiyem vaktini yatakta gecir ancak tualet icin ayaga kalk Allajdan umut kesilmez inshAllah bebeyiniz sizinle kalir

Bhcg düşmeye başladı benim gitmeye başladı yani

Gözlerim dola dola okudum nereden bileceksin ki canım boyle olacağını çok zor senin için biliyorum ama herşey Allah'tan bekletiyorsa vardır bir bildiği mutlaka inşallah rabbim en kısa zamanda bebek verir sana moralini yüksek Tutmaya çalış senin için bu çok zor tahmin ediyorum ama buna mecbursun

Ya ben çok bekledim. Gittiğin doktorun biri sen tüp bebekle bile hamile kalamazsın dedi kullanmadığım ilaç kalmadı. Bitkisel kürleri söylemiyorum bile. Hayırlısı buymuş diyorum ama hiç geçmeyecek içimde ki acı.

Çok biliyormus o doktor halt etmiş ya sakın tek doktora bağlı kalma canım ümidini asla yitirme

Doktor ilaçta vermedi kendi düşer dedi. Kurbanlık koyun gibi bekliyorum.
Aynen ya banada oyle yaptilar ne dushmemesi icin ilac verdiler nede kurtaj yapdilar bekle kendisi dushsun dediler bende senin gibi kendimi sucladimki ben temizlik yapmasaydim dushmuyecekti a shimdi dushunuyorumki kismet.deyilmish. Allah yardimcin olsun demin iyi tarafindan tavsiue verdim shimdide bishey soyleyecem.ama uzulme agrin cogalirsa hemem acile git ambulans cagir ben cok kotu olmushtum oyle oluyo sanmishtim ama sonra kan idrar gibi gittiyinde doktorumu aradim.ambulans gonderdi hersheyi hazirlikli ol

Zaten dedi aşırı bir şeyler olursa gelin dedi

Kızlar birde şöyle birşey var siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ,şimdi hamile kaldığını öğrenince insan dikkat ediyor titizleniyor ama bebek düşüyor ,birde diğer yandan en az 2 ay haberi olmayan var bebekten koşuyor zıplıyor spor yapıyor alkol sigara ama bir öğreniyor bebek sağlıklı ,bence kendinizi suclamayin herşey Allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…