Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Icim
Icim ciz etdi okurken nasil bir duygu bu Allah bir daha yasatmasin bendede pko var 5 aydir istuyorum ama henuz hamile kalmadim.kalmiycakmisim gibime geliyor ve ogrendimki pko olubda hamile kalanlarda dusuk riski var bu daha kotu (((( simdi ya hamile kalirsam dsuser diye dusunuyorum.Allah yardimcin olsun biliyorum ne desem bos acin hafiflemez ama insallah yine hamile kalicaksin ve bebegin olucak o zaman bu gunleri unutucaksin

Aşılama yapılacağındada yumurtalar çok dirençli çıktı 17 gün iğne vurdum kendime. Sadece bir yumurta oluştu ve oda tutmadı. O zamanlarda hastaneye gidip gelmekten canım çıktı. Kimse olmayınca da zor oluyor işte. 4 tane eltim var biri bile yardımcı olmadı eşimden başka. Eşim ameliyat oldu başında ben gittim o kadar erkek varken . Çok çektik yani. Bu bebek mucizemizdi

Son düzenleme:
İnşaallah sende hamile kalırsın ve sağlıklı olur. Hep derlerdi düşünmeyi bıraktığında gelir diye. İnanmadım ama öyleymiş ilaçtan sonra test yaptım yoktu bende dedim ki artık olursa olur olmazsa da Allah büyüktür. Oldu ama böyle olması kötü. Yapacak bir şey yok malesef.

Bu günleri herhalde hiç unutamam. Sancım geçecek belki çocuklarım da olacak ama ben meleğimi asla unutamicam. Çünkü o hayaldi hasretti mucizeydi

Evet oyle ama emin ol bi kac ay gecmeden o kadar hamile kalan varki bi kere kaldiysan yine olucak en azindan bu guzel bir sey

Eşim o çift çizgiyi görünce sevinçten ağladı ben en çokta onun için üzülüyorum. 3 yıldır ordan oraya savrulduk beraber. Hamile olduğumu öğrendiğimiz gece eli karnımda sarıldık uyuduk. Allah ım yaşatmasın kimseye evlat acısını. Hiç görmedik kalp atışını bile duyamadık küçük diye. Ama bağlandık işte. Kim ne derse desin kayıp yani kolay değil

Cok iyi anliyorum yasamamis ola bilriim ama inanki acini kalbimde hiss ediyorum.bizde cok istiyoruz ve bekliyoruz umutla sende belke insallah olucakdir

Cok iyi anliyorum yasamamis ola bilriim ama inanki acini kalbimde hiss ediyorum.bizde cok istiyoruz ve bekliyoruz umutla sende belke insallah olucakdir
O bekleyiş insanın psikolojisini bozuyor. Ben o yüzden test yapmadım keşke diyorum daha erken farketseydim pıhtılaşmadansa kurtarırdım belki. Yaşamazsın inşaallah bu acıyı

İnşallah tez zamanda tekrar hamile kalırsın ,acini paylaşıyoruz hep beraber burda içine atma sakın ağla ,sızla küfür et ama sakın isyan etme dua et Allah'a sigin

İnşallah tez zamanda tekrar hamile kalırsın ,acini paylaşıyoruz hep beraber burda içine atma sakın ağla ,sızla küfür et ama sakın isyan etme dua et Allah'a sigin
Allah tan başka kimdeniz yok ki zaten. Yüz yüze konuşamıyorum kimseyle hemen ağlıyorum. eşime sarıldıkça ağlıyorum kendimi şimdi sıkarsam sonra daha kötü olucağımı biliyorum. Etrafımda kendini bilmez bir kaç kişi var teselli ederken bile üzüyorlar. gerçekten tek duam Allah kimseye evlat aratmasın ve acısını yaşatmasın.

Boşver onları sen takma ,eşinle paylaş acini eğer seni anlayabiliyorsa ( bazı eşler çok duyarsız olabiliyor o yüzden söyledim) bu devirde kimseye içini dökmeye gelmiyor ,biz varız burda ,burda kimse kimseyi açılarıyla duygulariyla yargilamiyor herkes birbirine destek oluyor sen bize yaz içini dök bu dönemi öyle atlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…