Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, nasılsınız? Biliyorsunuz ben cuma sabahı iğne vurulmuştum. Bugün çatlamadan sonraki 4. gün ve çok miktarda beyaz kremsi akıntım var. Tabi bu kadar erken belirti olmaz ama şaşırdım size de danışmak istedim. Ne dersiniz kızlar bir ihtimal var mıdır??? :dua::dua::dua:

Dün çok fazla bel ağrım ya karın ağrım oldu adet olucam Sandim ama olmadım halen bugünde ara ara çok değil ama sağ kaşığim ağrıyo ben kafayı yedim sanırsam 12 günden sonra pskolojik :KK1:sanırsam

Kızlar merhaba, nasılsınız? Biliyorsunuz ben cuma sabahı iğne vurulmuştum. Bugün çatlamadan sonraki 4. gün ve çok miktarda beyaz kremsi akıntım var. Tabi bu kadar erken belirti olmaz ama şaşırdım size de danışmak istedim. Ne dersiniz kızlar bir ihtimal var mıdır??? :dua::dua::dua:
Kızlar bana da bi el atın:110:

Dün çok fazla bel ağrım ya karın ağrım oldu adet olucam Sandim ama olmadım halen bugünde ara ara çok değil ama sağ kaşığim ağrıyo ben kafayı yedim sanırsam 12 günden sonra pskolojik :KK1:sanırsam
12 gün derken kaç gün gecikti adetinden canım
Vallaha ben de senin gibiyim işte

Ben hala icmeyi seviyorum.. nasil birakirim bilmiyorum da.. ama bi hamis kalabilsek belki guc gelir

Kuzum üzülme sen bende kahve sigara manyağı biriyim ama hamile kalınca geçen ay ilk gün dikkat ettim ikinci gün baktım sadece eşime yakıp verdim bi tane içtim bide yarım attım baya etkiliyor İnsanı korkuyorsun :)) takma bunları kafana Bitanem :))

İğneden kuzum benimde öyleydi çok erken takılma benim yaşadığımı yaşama die söylüyorum çünkü iğne olunca kendini daha farklı dinleyip hissediyorsun göğüs acısı kasık batması iğne yapıyor malesef :KK43:
Anladım canım zaten her ay belirti arayıp olmaması beni çok üzüyor :KK43: Artık bu ay öle yapmicam sadece farklı olunca danışmak istedim :KK43:

12 gün derken kaç gün gecikti adetinden canım
Vallaha ben de senin gibiyim işte
12 gün gecikti canım ben adetten 1 hafta önce ovulasyon testi yaptım 2 çizgide koyuydu bu ay geç yumurtladim nasıl olduysa adet olacağım gün karnım ve belim çok ağrıdı bu böle 2 3 gün gitti sonra ağrım kalmamıştı şimdi 2 gündür yine sadece akşamları bel ve karın ağrım var anlamadım ama adet olacağım gün ve onu takip eden 4 5 gün sarı akintim vardı şimdi kesildi ara ara test yapıyorum yok bişey

X