Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım zaten her ay belirti arayıp olmaması beni çok üzüyor :KK43: Artık bu ay öle yapmicam sadece farklı olunca danışmak istedim :KK43:
İnşallah hayırlısı ile tutunur olur kuzum benim düştüğüme sende düşme die yazdım amacım negatiflik değil malesef iğne ve ilaç daha sebep arattırıyor bize keza bende öyleydim ama bütün gebelik belirtilerini yaşıyorsun çok okudum araştırdım iğne beta yüklü olduğu için malesef hormonsal azımıza tükürüyor batma göğüs sızısı akıntı benimde gaz ve şişkinlik bende çok olmuştu akıntı da öyle ki inşallah yaşarsın bu ay ama iğne olalı 4 gün olmuş sanırım zaten iğneden sonra 36 saat ve sonrası çatladığını hesaplarsak daha çok erken kuzum

12 gün gecikti canım ben adetten 1 hafta önce ovulasyon testi yaptım 2 çizgide koyuydu bu ay geç yumurtladim nasıl olduysa adet olacağım gün karnım ve belim çok ağrıdı bu böle 2 3 gün gitti sonra ağrım kalmamıştı şimdi 2 gündür yine sadece akşamları bel ve karın ağrım var anlamadım ama adet olacağım gün ve onu takip eden 4 5 gün sarı akintim vardı şimdi kesildi ara ara test yapıyorum yok bişey
Kan verdin mi arkadaşım idrar da çıkmayan çok oldu etrafımda istersen kan ver baya olmuş çünkü

Kuzum üzülme sen bende kahve sigara manyağı biriyim ama hamile kalınca geçen ay ilk gün dikkat ettim ikinci gün baktım sadece eşime yakıp verdim bi tane içtim bide yarım attım baya etkiliyor İnsanı korkuyorsun :)) takma bunları kafana Bitanem :))
Bebislerimiz bi gelsin de guc kuvvet gelir insallah ya dimi canimm ❤

Yok canım vermedim kan idrarda bakıyorum sadece geç döllenme olduysa ne kadar sürede belli olur bilmiyorum kan vermek istemedim korkuyorum çünkü ya yoksa diye
Haklısın kuzum ama çok zor zaten var ise yok ise de öğreneceksin ama şöyle düşün belki var var ise bir şey için takviye gerekli atıyorum progestron va bişi regl geçtiyse 12 gün her türlü çıkar zaten bence ihmal etme arkadaşım böyle geç kalırmısın hep Peki

12 gün gecikti canım ben adetten 1 hafta önce ovulasyon testi yaptım 2 çizgide koyuydu bu ay geç yumurtladim nasıl olduysa adet olacağım gün karnım ve belim çok ağrıdı bu böle 2 3 gün gitti sonra ağrım kalmamıştı şimdi 2 gündür yine sadece akşamları bel ve karın ağrım var anlamadım ama adet olacağım gün ve onu takip eden 4 5 gün sarı akintim vardı şimdi kesildi ara ara test yapıyorum yok bişey
Canım benimde aynı benim 14 gün gecikti ve belim kasık ağrım falan var adet olucak gibi hissediyorum ama hâlâ adet olmadım bende hamile de değilim niye böyle oldu anlamadım

Haklısın kuzum ama çok zor zaten var ise yok ise de öğreneceksin ama şöyle düşün belki var var ise bir şey için takviye gerekli atıyorum progestron va bişi regl geçtiyse 12 gün her türlü çıkar zaten bence ihmal etme arkadaşım böyle geç kalırmısın hep Peki
Daha önce hep düzensizdi 1 hafta atardı genelde ama son 6 aydır düzene girdi 32.gun mutlaka gelirdi hiç aksamadi

Yaptım canım Dr da gittim negatif hâlâ da adet olmadım ama kasık ve bel ağrım arada çok oluyor mesela şimdi belim çok ağrıyor
Sakin adet söktürücü felan alma ilaçta kullanma belli olmaz geç döllenme de çok yazı okudum doktorda çıkmasa bile aradan 1 hafta geçtikten sonra ikinci çizgiyi görenler var senin peki nasıldı hiç aksadimi

Sakin adet söktürücü felan alma ilaçta kullanma belli olmaz geç döllenme de çok yazı okudum doktorda çıkmasa bile aradan 1 hafta geçtikten sonra ikinci çizgiyi görenler var senin peki nasıldı hiç aksadimi
Hayır canım 34 günde bi adet oluyorum bu sefer çok gecikti hap falan da almadım canım bekliyorum bakalım

Sabahin kör bi vakti tutma ihtimalinin ennnn yüksek olduğu zamandır.yatmadan eşine bal arisütüpolen karisimi yedir.hadi rastgele güzel haberlerle:)))
Bu olay çok fena ya :)))) biz çok gülmüştük :KK66:) hani yeni evlenenler olur ya ilk gece mal mal bakarlar birbirlerine biz aynı öyle olmuştuk :))))

İnşallah hayırlısı ile tutunur olur kuzum benim düştüğüme sende düşme die yazdım amacım negatiflik değil malesef iğne ve ilaç daha sebep arattırıyor bize keza bende öyleydim ama bütün gebelik belirtilerini yaşıyorsun çok okudum araştırdım iğne beta yüklü olduğu için malesef hormonsal azımıza tükürüyor batma göğüs sızısı akıntı benimde gaz ve şişkinlik bende çok olmuştu akıntı da öyle ki inşallah yaşarsın bu ay ama iğne olalı 4 gün olmuş sanırım zaten iğneden sonra 36 saat ve sonrası çatladığını hesaplarsak daha çok erken kuzum
Amin canım inşallah olur :) çatlama olduktan sonraki 4. gündü bugün tabii belirti için çookk erken :) bu iğne beni de kötü etkiledi yüzüm fena sivilce yaptı :KK43:

Kızlaaarrr merhaba iyi akşamlar hatta ne akşamı iyi geceler diyeyim en iyisi :) ya bende bi durumlar var :/ bat günüm bugündü ama hala mens olmadım. Sabahtan beri hafif hafif adet ağrısı var ama normalde ben adet olurum öyle başlar ağrım öncesinde bi sinyal vermez yani. Az önce öyle bi aklıma düştü acaba dedim? Evde de gebelik testi olmayınca şu ov. testinden bi deneyeyim bakalım dedim ve sonuç bu. Nedir bu şimdi? Sabahtan gebelik testi alıcam da sabaha kadar nasıl dayanıcam ben?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 49
X