Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benım bugun normalde 28 gün döngüsüne bakarsak bugun adetimin 1. günü olması lazım ama ben olmadım nasıl olcak mart ayının 27 sinde başlamıştı adetim bende normal 27 sinde başlar diye bakıyorum bu ay megersem hesapladıgımda 25 i çıkıyo napcam olmadım dünde test yaptım ama negatif çıktı
adet takvimi kullanmıyormusun o zaman tam cıkar belirtin var mı canım hiç sonuç ne olursa olsun stres yapma inşaalah herşey gönlünce olsun:)

Kızlar sağda 21mm yumurtam oluşmuş ovitrelle çatlatma iğnesi verdi size sorum doktor bugün 2 de vurulsan yarın gece 2 de ilişki dedi. Saat 3 te vurulsanda yine yarın gece saat 3 te dedi ama ben iğne bulamadığım için yaptıramadım sipariş verdim akşam 5 te iğne gelecek ben 6 da vurdursam iğneyi olur mu lütfen yardım edin geç kalır mıyım

Kızlar sağda 21mm yumurtam oluşmuş ovitrelle çatlatma iğnesi verdi size sorum doktor bugün 2 de vurulsan yarın gece 2 de ilişki dedi. Saat 3 te vurulsanda yine yarın gece saat 3 te dedi ama ben iğne bulamadığım için yaptıramadım sipariş verdim akşam 5 te iğne gelecek ben 6 da vurdursam iğneyi olur mu lütfen yardım edin geç kalır mıyım

Hiç bir bilgim yok bu konuda ama sadece senin yazdıklarına göre yorum yapacak olursam eğer,doktor saat 2 yı neden verdi ? Yani bunun bir önemi varmı yumurtlama açısından

adet takvimi kullanmıyormusun o zaman tam cıkar belirtin var mı canım hiç sonuç ne olursa olsun stres yapma inşaalah herşey gönlünce olsun:)
İşte normalde kullanmıyordum yani takip etmiyordum hemen ilk aydan kalmam diye sonra bugun aklıma geldi bi indiriyim adet takvimini dedim hesaplattırdım bugun çıkıyor adet ve hiç olcakmışım gibi değilim yani normalim sadece dün çok göğüslerim acıdı kasık ağrım oldu dedim ben yakında adet olucam kesin dedim ama olmadım şaşırdım neyse bekliyim bi 2 gün daha

Kuzum zaten onun siniri 19:)))) onun icin sakin ama sakin hicbishey yapma yoksa direk kalkar:))))))))bende genelde 31 falan olurdu incirle hamile kaldigimda 54 du dushukten sonra 110 oldu shimdi ayda 2kez mercimeyin 4de 1i kadar kucucuk bi ilaci var onu kullaniyorum Shukurki sabit kalmish kimildamiyor::)
Aytencim bugün bana doktor ovitrelle verdi ama iğneyi bulamadım akşam üstü 5 te gelecek 6 da yaptırsam geç kalmış olur muyum lütfen yardım edin. Doktorum iğneyi yaptırdıktan 36 saat sonra ilişki dedi o anda saat 2 ye geliyordu şimdi 2 de yaptırsan yarın gece 2 de ilişki dedi. 3 te yaptırsan yarın gece 3 te ilişki dedi ama ben 6 da yaptırsam geç kalırmıyım yardım edin. Eslasaydam

X