Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba ben adetim bittiği günden beri bi gün dolu bi gün boş yapıyorum bat ise 18 nisan dolu günler yumurtladığım günlere denk geliyor sizce doğru mu yapıyorum
Kuzum bende oyle yapiyorum ishimi shansa birakmak istemiyorum ben 8,10,12,13;15;16;18;19 ben boyle yaptim:)))dahada yapacam adet gunume kadar bakalim nolacak

merhaba kızlar bende önce klomen 6 gün önce de çatlatma iğnesi oldum ama kontrol gittiğim de doktor bir tane yumurta var 17 mm 2 gün sonra iğneyi yaptım beklemedeyim acaba yumurtam biraz daha büyümüş müdür iki gün içinde çok merak ediyorum

Ben bilmiyorumki bilen olar illaki:))))ben etiketlerim senin icin

masalperisi666 selam tatlim nasilsin:))))))sende iynemi vurdurmushdun???

Sezerbusra21 kuzum napiyon?nasilsin???sana bishey diecem ama hamileliye baglama tamammi???uykudan kaldigimda gordumki goguslerim shimshim kendisi shimshmish buyumush o halka gibi yer varya uc diyil onun yanlari ora sanki hava dolmush parmagini batiriyorum hava oyana buyana gidiyorbashka kimdese boyle olduysa yazsin bakalim

Ay hadi inşallah hamişsindirr değişiklikler oluyosaa neden olmasın haberini en kısa zamanda bekliyoruzz

Ay hadi inşallah hamişsindirr değişiklikler oluyosaa neden olmasın haberini en kısa zamanda bekliyoruzz
Hayir yaaa kuzum hic umutlanmak istemiyorum hemde hic sadece sizdede varmi die merak ettim adete 1 hafta kala boyle oluyordu bende shimdide 9gun kaldi kafam karishtisen napiyosun????

Kızlar bu ovulasyon testinde ne oneriyosunuz bende bu ay denemek istiyorum ?
Kuzum testdense 8.10.12.14.16.18.20.22 cift gunleri ilishkiye girersen tutar sperma 48saat yashiyor:))))ama yine kendini takip et akintin hangi gun cok geliyorsa dunde ishkiye girmish olsan bile ilishkiye gir akintini gorduyun an benden tavsiye:))ama testde yapmak istesen iyi bir marka al 2side ayni renkde ayni koyulukda olsa bilki yumurtluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…