Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben kimseye de bişi diyemiyorum içimde yaşıyorum..eşime desem ümitlenir bide çıkmazsa üzülür..
Evey ya kuzum bende soylemiyorum umitleniyor sora olmayinca bana bildirmez ama hiss ederimki uzuldu onun icin olana kadar konusunu bile acmiyorum:)))eskiden gunum geldiyinde soruyordu noldu die shimdi adetlerim duzensiz die soruyamiyor hicbishey:KK70:

Karnında bi değişiklik var mı ve göğüs uçları koyulaştı mı genel de bunlar yüksek belirtiler diye söylüyorlar yaşamadığım için tam bilemiyorum

Ben araştırma falan yapmıştım yumurtalık zamanında sonra bi 9 10 gün yerleşiyormuş kimininki uzun kiminde hiç olmuyomuş belki senin şuan yerleşiyordur 1 hafta daha bekle belirtiler gelir belki

Kuzum testdense 8.10.12.14.16.18.20.22 cift gunleri ilishkiye girersen tutar sperma 48saat yashiyor:))))ama yine kendini takip et akintin hangi gun cok geliyorsa dunde ishkiye girmish olsan bile ilishkiye gir akintini gorduyun an benden tavsiye:))ama testde yapmak istesen iyi bir marka al 2side ayni renkde ayni koyulukda olsa bilki yumurtluyorsun:-)
Şansa bırakmak istemiyorum cnm ya ikk defa takip edecem çünkü.nette ovulasyon günleri 3-13 nisan diyo çok heyecanlıyım :)

kızlar ben dün çalışma yapamadım ovu. testte 12, ve 13, günler koyu idi. o günler oldu. dün olmadı :KK43: inşallah tutmuştur. bugün bir test daha yaptım silikleşmiş iyice. bugünde çalışma yapsam mı acaba ya bilemedim. birde bu testleri ne zamana kadar yapıcaz biz bırakayım mı artık yapmayı yumurtladım nasıl olsa

@masalperisi666 selam tatlim nasilsin:))))))sende iynemi vurdurmushdun???
slm canım evet 3. klomen ve 2. iğne bir hafta oldu ama umutsuzum yine klomen bende fazla işe yaramıyor ilk ay hiç gelişmedi yumurtam 2. ay ise günde 3 çıktı doz birtane 20mm çatlatma iğnesi oldum ama olmadı bu ayda olmaz sa femara ya geçelim dedi doktor inşallah işe yarar femara

kızlar ben dün çalışma yapamadım ovu. testte 12, ve 13, günler koyu idi. o günler oldu. dün olmadı :KK43: inşallah tutmuştur. bugün bir test daha yaptım silikleşmiş iyice. bugünde çalışma yapsam mı acaba ya bilemedim. birde bu testleri ne zamana kadar yapıcaz biz bırakayım mı artık yapmayı yumurtladım nasıl olsa
Kuzum her ihtimale karshi ilishkide ol bence ayda 2kez yumurtluya bilirsin 1inde tutub 1inde tutmaya bilir ve ya her ikizi tutub ikiz ola bilir:))))o yuzden ilishkiyi birakma

slm canım evet 3. klomen ve 2. iğne bir hafta oldu ama umutsuzum yine klomen bende fazla işe yaramıyor ilk ay hiç gelişmedi yumurtam 2. ay ise günde 3 çıktı doz birtane 20mm çatlatma iğnesi oldum ama olmadı bu ayda olmaz sa femara ya geçelim dedi doktor inşallah işe yarar femara
Moralini yuksek tut tatlim...klomen 1ci ayda etki gistermiyor fazla ben bildiyim kadariyla 2ci aydan tesir ediyor

X