Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi hayrlısı kız bende bu aralar şişmiş gibi hissediyorum ben sol tarafn ucunu sıktgımda acıyr ama ümitlenmyrm sennde arkadaşn diyor mu hamilesin ben inanıyorum diye o diyor test yap bak gör hamilesn dyr ama ben rahatm hiç umursamyrm arkadşm heydcnlanyr sennkide ölemi:)

Arkadashlarimla bayadir gorushmuyorumvaktim olmadigindan:)iyiki gorushmuyorum yoksa onlarda bana soyleselerdi deli olurdum

Ama hic inanmiyorum kuzum olsa kendime bile cok buyuk bir surpriz olacak

Kiz ne telashlanmamak :)))temizlik yapiyorum kocamada soyluyorumki ben adet olana kadar evi kirletme hic telashlanmiyorumki
Sen takmşssn kafaya baya belli ben relax kafaya takmıyrm olursa olur olmazsa hayrlısı cnm geçen ay taktmda noldu kimyasal bışvrr düşünmemek en iyisi

Kızz sen hamle kalsan kocan yandı he görmüş olduk

Sen takmşssn kafaya baya belli ben relax kafaya takmıyrm olursa olur olmazsa hayrlısı cnm geçen ay taktmda noldu kimyasal bışvrr düşünmemek en iyisi
Kızz sen hamle kalsan kocan yandı he görmüş olduk
Hayir kuzum kafama takmiyorum umrumda degil sadece her ay boyle yapiyorum temizlik yapiyorumki ya hamile kalirsam yapamam:)) sora temizlikcinin her ishine burnumu sokuyorum kocam az daha beni baglamak istiyorki hicbisheye elimi surmuyumevet yaa kocam yandi kendiside soyluyor:)))

Insanin kendi temizledigi ev daha yureyince bashkasi yapib gitdiyinde elime bir bez alib basliyorum yeniden yapmaya

Haha alemsn sen ya ben hiç eve birisini tutmadm kız hep kendm yaparm:)

Bende burnndan getrcm eşimin kafaya koydum:) birazda onlr kahrmızı ceksn hep biz olmuyorki bacım

Kızlar aydınlatın beni lütfen 9gün gece 1 gibi ilişkiye girdik bugün 10.gün giremiyorum eşimin işinden dolayı ovlsyn test negatif zaten yarım gireceğiz allah nasip eder de benim kafama takılan bugün girmesem sonuçta test negatif ama yumurtlamaya 5 gün kaldı yazıo takvimde hani girmediğim için bişey kaçırmam herhalde demi ?? Yarın başlarsam şöyle devam edeceğim inşallah 11. 13. 14. 15. 17. 19 vs işte ne zaman koyulaşırsa o zaman da

Haha alemsn sen ya ben hiç eve birisini tutmadm kız hep kendm yaparm:)

Bende burnndan getrcm eşimin kafaya koydum:) birazda onlr kahrmızı ceksn hep biz olmuyorki bacım
Bende hic tutmadim hamileyken 2kez cagirdimshimdilerde kendim yapiyorum ama bi hamile kaliyim

Evet kuzum 1hun arayla girsen hicbishey kacirmazsin:)))banada doktor demishti 1gun arayla giriyim die o 1gibiyse hicbishey olmaz bizde uyuyan bir tip degiliz die 3-4gibi oluyor sonuc degishmiyor 48saat sperma yashiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…