Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 yumurtam vardı benimde 3 ü önden gidiyordu ama soldan 23 mm olan kaldı diğeri sağdan 16 mm deydi 14.günümde vurdu iğneyi işte ben 26 27 28 değişiyor genelde regl tarihlerim şuan 27.günüm ipneden 12.gün sonra sonucum 4.3 çıktı bakalım

Orası öyle elbette ona lafimiz yok ama birkaç yerde karşılaşınca sorayım dedim tecrubesizim bu konularda yaş 30 ama maalesef gebelikle ilgili pek bilgim yok ılgım olmadığı için bu zamana kadar

Evet haklisin bugunden bashlayayim ben iyisi:)))))sen gezme sen yat daha bi 3 ayini doldur ondan sonra gezmelere git
Aynen bende ilk kez kendimde gordum bosh kalmaz merak etme ben istekli kizim en az haftada 3 kez istek geliyo bana oda yumurtlama gunlerinede denk gelecek:))))))bugunden bashliyacagim zaten)
Uzanyrm akşam uyku basıyor zaten:) yok kız kaynanamlarla bugün mangal gittik iyi geldi :)

Ya çok fena ya geldi diorum gidiyorum manyak oldum :) sonra hiç bişey yok sanki :))) hakikat adamı manyak ediyor bu durum :))
Tabi sen rahatsın şuanda işin en zevkli heyecanlı kısmı dimi :)))))
Yok kuzum bende senin gibi:))))6 haftaliginda gelishmediyi icin dushtu bide tam dushmedi ustune kurtaj oldum fena oldum ben 5 ay kecdi bu ay duzeldim tam:)))

Orası öyle elbette ona lafimiz yok ama birkaç yerde karşılaşınca sorayım dedim tecrubesizim bu konularda yaş 30 ama maalesef gebelikle ilgili pek bilgim yok ılgım olmadığı için bu zamana kadar
Yok kuzum yok tibben benim dediyim ama bende boyle cok kishiye 15-20 kishiye cinsiyyet hesaplama yapdim ben dediyim gibi oldu ama yine bunlar nasil kesin cikiyo anlamiyorum cunku hercekten yukarida anlattigim gibi bunu hickimse bilemezki anliyacagin bosh ver karishik durum:)))--

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…