Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşallah hayirlisiyla bu ay olur

Bu arada okuduğum yazılardan birinde karşılaştım aklıma takıldı uygulaması da vardı denedim .mesela yumurtlama günün 4 Mayıs 2 Mayıs'ta hamile kalirsan kız olma ihtimali var mış böyle birşey varmıdır ya bilgin varmı hiç
Kuzum bu kiz erkek tamamile Allaha kalmish bishey ondan bashka hickimse bilmez nedeni boyle acikliyim erkek her boshaldiginda milyonlarla sperm yumurtaya dogru ilerler bu spermalarin yarisi dishi yarisi erkek o milyonlarca spermden yalniz 1i gidip yumurtanin icine gire biliyor onuda hic kimse bilemezki o erkek spermiydi yoksa dishi:)))anlata bildimmi?)))

Arkadaslar Merhaba. Benim de 1 kızım var. İkinci çocugu istiyoruz. Forumu takip ediyorum yazdıklarınızı okuyorum. Umarım hayırlı haberler alırız hepimiz de. En son 23 Mart da adet oldum. 11 nisan da yumurtlama günüm. Test için hangi tarihi beklemeliyim. Bir kaç aydır testlerde negatif sonuç alıyorum o yüzden acele de etmek istemiyorum. Bu konuda olumlu tecrübelerini paylasirsaniz mutlu olurum.
InshAllah tutunmushdur bebegin:)))) en az 15 gun sonra:)))batin me zaman??kac gunden bir olursun???

Kızlar adet 3gün geçti

Eklentiler

• _20180422_191353.JPG
    _20180422_191353.JPG
    14,3 KB · Görüntüleme: 46
  • _20180422_191236.JPG
    _20180422_191236.JPG
    20,2 KB · Görüntüleme: 37
minik_prince minik_prince kuzum bişi dicem bu yerleşme kanaması olmak zorundamıydı yani herkesde oluyormuydu ki :KK43:
Yok kuzum olmuyor benim binden cok hamile kalan konushanim komshum akrabam burda bashka yerlerde ama ilk kez sezerbusrada gordum yerleshme kanamasi:)))yani herkesde olmuyor kendine bak bundan onceki hamileliklerinde varmiydi??? Olsa bile her hamilelikte ayni olmuyo:))

Yok kuzum olmuyor benim binden cok hamile kalan konushanim komshum akrabam burda bashka yerlerde ama ilk kez sezerbusrada gordum yerleshme kanamasi:)))yani herkesde olmuyor kendine bak bundan onceki hamileliklerinde varmiydi??? Olsa bile her hamilelikte ayni olmuyo:))
Geç n ay hamile kaldığımda bende de olmuştu :) o yüzden sorayım dedim bi an çözemedim :))) bende duyuyordum kendim yaşadım geçen ay ama şuanda yok öyle bir durumun sadece şaka gibi an geliyor hiç birşeyim olmuyor sabahtan beri hiç birşeyim yoktu şimdi adet olcak gibi başladı gene tepkiler :)) ay anasını diorum :))

Geç n ay hamile kaldığımda bende de olmuştu :) o yüzden sorayım dedim bi an çözemedim :))) bende duyuyordum kendim yaşadım geçen ay ama şuanda yok öyle bir durumun sadece şaka gibi an geliyor hiç birşeyim olmuyor sabahtan beri hiç birşeyim yoktu şimdi adet olcak gibi başladı gene tepkiler :)) ay anasını diorum :))
Bende olmamishti bende adet sancisi cekmishtim tutub tutup birakiyordu:))

X