Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de ilk olacak inşallah 4 yıllık evliyim 13 Haziran'da 5 .yilimiza giricez inşallah 3 kişi olarak
Bizim ilk denememiz olacak daha önce düşünmemiştik sende durumlar nedir
InshAllah kuzum:)))bende 14 aylik evliyim 6 ci ayimizda hamile kalmishtim 6 haftaliginda gelishmediyi icin hem acilish oldu ustunede kurtaj yaptilar 4 ay korundum gecen ay ilk denemem tutmadi bu ay ilk kez kendi bashima ilacsiz adetim geldi duzene girdi Shukur bakalim nolacak kurtajdan sonra adetim gelmiyordu ancak ilacla oluyordu bugunumezede Shukur

Kizlar ben de Mayıs'a hamile olarak girmeyi planlayanlardanim ama regle 6 gun kala kan testi yaptirdim 0.5 çıktı, yani yok. 3 sene once regle 1 hafta kala hamile kalmistim acaba gec dollenme mi oluyorum bakalim bat'ı bekliyorum. Hepimizin hayrina guzel sonuclar diliyorum

Kaybettigin bebisin için çok üzüldüm rabbim birdaha yasatmasin,inşallah bu ay olacak okudugum her makalede stresten uzak rahat olun diyordu bu cok önemli.benim afetlerim düzenli en fazla 2 gün erken 3 geç başlar o da mevsimsel yada stresten henüz kadın doğuma gitmedim ama başka birşey için 2 ay önce ultrason a girmistim doktor yumurtalarımida baktı gayet iyi normal demişti

InshAllah artar kuzum stress yapma:))))batim ne zaman???

Bendede kurtajdan dolayi oldu ilk 49 vu gun 2cisi 73 gun ilacla geldi ama regl olmadigimda bakmayarak meyersem yumurtam catlamish bunu adet olmuyorim die doktora gittiyimde ultrasonda gordum:)))ama bu ay ilacsiz kendi geldi bende hicbir zaman gecikmez ya erken olmaz her zaman ayin 9 da:)

Hadi inşallah hayirlisiyla bu ay olur

Bu arada okuduğum yazılardan birinde karşılaştım aklıma takıldı uygulaması da vardı denedim .mesela yumurtlama günün 4 Mayıs 2 Mayıs'ta hamile kalirsan kız olma ihtimali var mış böyle birşey varmıdır ya bilgin varmı hiç

İnş öle olur ama ister istemez etkileniyor insan korkuyor cnm inş dua edin bana cnm benmde 8 gün kala 2 ckmştı 3 gün kala öğrenmiştim:)
Ediyoruz kuzum etmezmiyiz inşallah güzel ilerleyecek herşey önce senin arkandan bizim için :) sen güzel hisset benim 3 gün kala 4.3 olduğu için tedirgin ediyor İşte bilmiyorum hiç olmasa 0 çıkar oda ayrı bilmiyorum ki

:)))) deliiiii çocuk uğruna katlencen gari :)) hazlı hazssız ne yapçen :))

Arkadaslar Merhaba. Benim de 1 kızım var. İkinci çocugu istiyoruz. Forumu takip ediyorum yazdıklarınızı okuyorum. Umarım hayırlı haberler alırız hepimiz de. En son 23 Mart da adet oldum. 11 nisan da yumurtlama günüm. Test için hangi tarihi beklemeliyim. Bir kaç aydır testlerde negatif sonuç alıyorum o yüzden acele de etmek istemiyorum. Bu konuda olumlu tecrübelerini paylasirsaniz mutlu olurum.

Merhaba :)) kaç günde regl oluyorsun ki :)) o negatifler hepimizi yedi zaten dilerim hayırlısı ile gelir bebeğin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…