Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2137204 Eki Görüntüle 2137204 Kizlarrrrr bugun benimde testim boyle.ay ne kadar guzel bir gun :KK49: sizce artik kesin midir? Kimyasal olur mu hala ? Kac cikar hcg ayyy kafamda deli sorular ama cok rahatladim koyulasti kocaman diye
Hahahahahahahaha haftaya güne böyle güzel mi başlanır :)))) korkma gayet güzel çıkar arkadaşım hayırlısı ile kimyasal her zaman olcak die birşeyde yok kötüyü düşünme ama hemen teste git :)) güzel haberi al

Hahahahahahahaha haftaya güne böyle güzel mi başlanır :)))) korkma gayet güzel çıkar arkadaşım hayırlısı ile kimyasal her zaman olcak die birşeyde yok kötüyü düşünme ama hemen teste git :)) güzel haberi al
Ay insallahhhh cuma gidecegim o güne kadardayanabilirim umarim :KK76: bi saglikli olduhunu duyayim butun belirtilerimi yazacagim uzun uzun ay insallah herkes boyle mutluluk yasar bu ay . Mayisi bekleyenler de mayista insallah :)))

iyi haftalar kızlar.. Benimde 2 gün kaldı bata ama adet sancıları başladı hiç ümidim yok :KK12: bu ay gebe kalan arkadaşlar sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız dileğiyle, bizlerde hamiş olalım inşallah en yakın zamanda

beklenen adet tarihi arkadaşım estagfurullah :)
Anaaam yawrum sagol Allah razi olsun senden. Okuyom okuyom bir türlü anlayamadim. Herkesin dilinde bir bat:KK70::KK70:ben de bugün dellendim hamile kalsam ne guzel olur dedim. Halbuki daha 8 buçuk aylik oğlum:KK70::KK70:yaş 30 olunca dank etti sanirım. Adet tarihimin uzerinden de 6 gün gevince bir heves test yaptım ama cıkmadı:KK70::KK70:

Anaaam yawrum sagol Allah razi olsun senden. Okuyom okuyom bir türlü anlayamadim. Herkesin dilinde bir bat:KK70::KK70:ben de bugün dellendim hamile kalsam ne guzel olur dedim. Halbuki daha 8 buçuk aylik oğlum:KK70::KK70:yaş 30 olunca dank etti sanirım. Adet tarihimin uzerinden de 6 gün gevince bir heves test yaptım ama cıkmadı:KK70::KK70:
Olur inshAllah kuzum:)))))))batin ne zamandiki soyle listeye ekleyeyim senide:-)

Regl den 5 gun once yerleame kanamasi olabilir mi?? Bnde az once kahverengi lekelenmeler olmaya basladi..acaba yerlesme kanamasi olabilir mi bu? Bu tarz lekelenmeler normalde bnde regl den 1 gun once de olur ama bn hic sasmadan 28 de bir oluorm ve bu sefer regl icin cok erken
Ola bilir tatlim:)))

X