Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Illa bir belirti olacak die bishey yokki:))inshAllah hamishsindir:)))bende 5 ay once kurtaj oldum 4 ay korunduk ilk denemem tutmadi inshAllah sende tutar
Valla okadar klomen bilmem ne kullandmda olmadi kendliginden olmustu ama gelismemisti bi yandan korkyorm yine oyle sey yasicam diye biyandan istyorm Allahim hepimizin yuzune guldursun ya

Valla okadar klomen bilmem ne kullandmda olmadi kendliginden olmustu ama gelismemisti bi yandan korkyorm yine oyle sey yasicam diye biyandan istyorm Allahim hepimizin yuzune guldursun ya
Evettt aynen bende hormon tedavisindeydim 3 ay sinirlendim hicbishey yapmadim folik asitden bashka 3 ayin sonunda hamile kaldim ama cok yuksek deyerlerle hamile kaldigim icin 6 haftaliginda hem gelishmediyini soylediler ama 1 hafta bekliyelim dediler odaki o gun. Kendiliyinden dushtu doktorom zaten soylemishti hormonlar bu kadar yuksekse gelishemiyecek yada dushecek dushdugundede soylediki hormonlarindan oldu shimdi cok shukur hepsi ilacla sabitler olur inshAllah bende cok korkuyorum hem istiyorum hem oyle bishey yasharim die istemiyorum ama shimdi hamile kalsam gonul rahatligiyla kalarim biliyorumki hersheyim yerinde artik:)))

Ilk süt salgilanyo goguste sislik belirtileri oluo ya o belirtide olmadan kalinirmi ki yaa
Yok be kuzum ben ilk gebeliyimde 10 gun kalmish bashladi buyimeye sizlamaya adete yakin duzeldi ve hamish oldugumu oyrendim bu ayda ayni sheyleri yashadim ama adet oldum demekki belirtileri takmamak lazim

Benim 3 aylikti kafatasi gekismemis hamile kalmayi dusundugumden itibaren folikasit iccekmisim okadar doktordan bitanesi bile ic demedi bilmyodum kimi yumurtan calismyo olmaz demisti birde guatr vardi Allahtan duzeldi cok yuksekti iki gundur zayiflamaya cakisiyorm doktor kilon iyi dedi ama daha iyi calisir diye baska doktor calisiyo sorun yok diyo herseyin basi su dengeli beslenme. Gec dollenmisti yine oule olurmu bilmyorm nolcak bakalm

InshAllah olur kuzum merak etme:) doktorlar bashka bashka sheyler soyluyorlar hic birinin fikri ayni degil yani para tuzagi:/ shimdi folik asit die bishey var annem demishken gevmishdeki kadinlar folik asitmi biliyordular ben shimdi hicbishey icmiyorum vucudum biraz ilacsiz kalsin kanim temizlensin ya

Oyle sheylere kafani takma iyi dushun her zaman gec dollenme ola bilir sezerbusra 2 cikti 5 gun sonra mashAllah 146 cikti

Doktor icendede olyo ama onlemimizi alalim dyo illa kotu sey olcak oule alcaklar onlemlerini sinir ya. Bu vorekotu bal tarcin karisimi yapmistim ondan sonra oldu bu ay yada diger ay olmazsa yine yapcam belki olur umut iste

Doktor icendede olyo ama onlemimizi alalim dyo illa kotu sey olcak oule alcaklar onlemlerini sinir ya. Bu vorekotu bal tarcin karisimi yapmistim ondan sonra oldu bu ay yada diger ay olmazsa yine yapcam belki olur umut iste
Yok ya ben hic bishey yapmam doktordan izinsin bi su bile icmem bende incir+havuc kuru yaptim Allahin izniyle onunla hamile kaldim ama o prolaktinimi cok yukseltdi die cocukda dushtu o yuzden kendiliyinden olsun hicbishey yapmiyacam

M Mermaid6734 bence sporu birakmalisiniz regl tarihine kadar her ihtimale karshi:))inshAllah 9 ay yoga yaparsiniz artik:)bat ne zaman?

@Pulur bende istiyorum ama olmuyor olmuyor yazmishsiniz bende 2 gundur kendime ve eshime o cumleyi soyluyorum olmuyor olmuyorbat ne zaman??kac zamandir evlisiniz?

Yok ya ben hic bishey yapmam doktordan izinsin bi su bile icmem bende incir+havuc kuru yaptim Allahin izniyle onunla hamile kaldim ama o prolaktinimi cok yukseltdi die cocukda dushtu o yuzden kendiliyinden olsun hicbishey yapmiyacam
E tup bebekte falan havuc suyu icin dyolar onlara neden havuc diyolarki bu doktorlarada nasil inancaz anlamadm

E tup bebekte falan havuc suyu icin dyolar onlara neden havuc diyolarki bu doktorlarada nasil inancaz anlamadm
Bosh havucmu diyolar???ama ben hamile kaldigimda doktoroma soyledim inci+ havuc yaptim die neden gribmisin oskureyin icinmi yaptin dedi hayir onla hamile kaldim dediyimde guldu doktorlar pek anlamaz oyle sheylerden ben ibrahim srcoglundan oyrenmishtim oda prolaktini olanlar yapmasin demishti bense 16 gun yapmishtim gecti artik biraktim ama cok yukseltdi:)))

Benimde yumurta takibi yapacak sanırım ilaçsız adet olamıyorum pco var

Arkadashim kacinci kezdir buraya yaziyosun benim tepemin tasini attirma buraya neden yaziyosun delimisin nesin git o tarafa zaten sinirliyim benim sinirlerimi birazda ziplatma

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…