Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aman daha neler neler.en son acaba çocuğumuz olmuyo mu bile dedi :olamaz: hayır bide ilk deneme yani.dedim ki insanlar kaç sene deniyo onların canı yok mu.ne saçmalıyosun sen fln dedim de biraz aklı başına geldi.işim zor kısacası :kızgın:
Ilk aylar oyle oluyo canim inshAllah bu ay hamish kalirsin stress yapma❤

Dun boyle cikti .3 gun once silikti. Yeterince koyulasmis mi bilmiyorum ama regl gunu 20nisan gidecekgim doktora. O gune kadar tekrarlarim testlerimi ins koyulasir

Eklentiler

• 20180413_092442.jpg
    20180413_092442.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 36
Dun boyle cikti .3 gun once silikti. Yeterince koyulasmis mi bilmiyorum ama regl gunu 20nisan gidecekgim doktora. O gune kadar tekrarlarim testlerimi ins koyulasir
Tebrikler kuzum:anneadayı:erken yumurtlamishsin:halay:ayten_rafo donsun sizi ekliyecek hamishlar listesineee:KK36:

Kızlar reglm 4 gün geçti idrar testide silik çıktı kan testi yaptrdm bugun 5.99 çıkmış doktor pozitif yazmış ama bn adet oldum çok moralim bozuk :KK43: kimyasal mı demek bu
Yogunmu nasil belki ustune gorme olmushtur doktora gittinmi??hemen moralini bozma

Kızlar ben adetin 3. Günü gidip tedaviye başlıycaktımya bu sabah adet oldum ve 3. Gün pazara denk geliyor ne yapmalıyım
Kuzum benim ilk doktorom testleri adetin 5 ci gunu yapiyordu genel kontroluysa adet bittikden sonra ama shimdiki doktorom adetin 2 ci gunu testleri yapiyor biri 3 cu gunu birineyse ne zaman yaparsam yapiyim kendisi hesapliyordu:KK70:her doktor farkli ama 1gun gecikmeyle hicbishey olmaz merak etme

Benimde 17 nisan ama hic bi belirti yok sanrm degilim kurtajdan 3 ay oldu dusunmeye basladik Allah herkese hayirlisini sagkikkisini nasip etsin:anne:

Benimde 17 nisan ama hic bi belirti yok sanrm degilim kurtajdan 3 ay oldu dusunmeye basladik Allah herkese hayirlisini sagkikkisini nasip etsin:anne:
Illa bir belirti olacak die bishey yokki:))inshAllah hamishsindir:)))bende 5 ay once kurtaj oldum 4 ay korunduk ilk denemem tutmadi inshAllah sende tutar

X