Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bosh havucmu diyolar???ama ben hamile kaldigimda doktoroma soyledim inci+ havuc yaptim die neden gribmisin oskureyin icinmi yaptin dedi hayir onla hamile kaldim dediyimde guldu doktorlar pek anlamaz oyle sheylerden ben ibrahim srcoglundan oyrenmishtim oda prolaktini olanlar yapmasin demishti bense 16 gun yapmishtim gecti artik biraktim ama cok yukseltdi:)))
Tuzsuz ye havuc suyu ic falan diye tutasiya kadar diyolar cok karisik bu isler biz elimizden geleni yapalmda gerisi Allahtan ya

Tuzsuz ye havuc suyu ic falan diye tutasiya kadar diyolar cok karisik bu isler biz elimizden geleni yapalmda gerisi Allahtan ya
Aynen kuzum doktor falan ilac tedavi hepsi bosh Allah hepimize bir zaman vardir o zamandada gonderecek:)))))shimdi sadece gun geciriyoruz doktorlarla Allah verdikten sonra doktor kim hastalik kim stress yapma senin bata az kalmish iyi olacak inshAllah

Biz zatrn dusundugumuz icin olmuyo ister istemez stres yapyorz bu cevre yuzunden de.ya yanlid anlamayin ama bu suriyeli insanlar ne kadar kotu cocuklari ayaklarinda biaey yok gezyolar durmadan okadar seyin icinde cocuk kaliyo biz durmadan yumurta calismuo bilmem ne hastaligiyla ugrasyorz ustune cok dusuyoruz ondan belli olyo ama dusmeyincede keske yapsaydim deniliyo vicdanen rahatsiz oluyorz napcaz biz bilmyom herseyimiz gec oluyo

Biz zatrn dusundugumuz icin olmuyo ister istemez stres yapyorz bu cevre yuzunden de.ya yanlid anlamayin ama bu suriyeli insanlar ne kadar kotu cocuklari ayaklarinda biaey yok gezyolar durmadan okadar seyin icinde cocuk kaliyo biz durmadan yumurta calismuo bilmem ne hastaligiyla ugrasyorz ustune cok dusuyoruz ondan belli olyo ama dusmeyincede keske yapsaydim deniliyo vicdanen rahatsiz oluyorz napcaz biz bilmyom herseyimiz gec oluyo
Ne biliyim be kuzum ama dushunmemiz konusunda haklisin ben 16 si hormon testi yapmishtim cok cok yusekti tsh ve prolaktinim doktor bana bu hormonlarla hayatta hamile kalamazsan demishti o gun o kadar cok aglamishtim ama sora 2 hafta gezdim tozdum ilishkide oldum emindim yani hamile kalmiyacagima 3 gun adetim gecikti eh hormonlardandir die umrumda olmadi en son eshimin israriyla test yaptim teste bakmaya bile korkuyordum kopkoyu 2 cizgi anladimki dushunmemek lazimmish ama elimizde degilki:/

Banada seninnyumurtan calismyo dedi ignelerle belki ubiversteye git dedi 4 ay klomeni bosa kullanmistim guatrim 37 cikti dahliye tedaviyle bile zor hamilelik imkansiz dedi daha kullanir kullanmaz 0.45 in altina dustu sasrdi 3 un altinda olmasi gerekmis hamile kalmak icin adetim duzensizdi 15 gun olurdu ama guatrdan sonra duzeldi demekki ondanmis ondan olabilir demisti doktor takmadm kafaya aglafim agladim sonra amaaan dedm kalmisti stresten bu hep

Banada seninnyumurtan calismyo dedi ignelerle belki ubiversteye git dedi 4 ay klomeni bosa kullanmistim guatrim 37 cikti dahliye tedaviyle bile zor hamilelik imkansiz dedi daha kullanir kullanmaz 0.45 in altina dustu sasrdi 3 un altinda olmasi gerekmis hamile kalmak icin adetim duzensizdi 15 gun olurdu ama guatrdan sonra duzeldi demekki ondanmis ondan olabilir demisti doktor takmadm kafaya aglafim agladim sonra amaaan dedm kalmisti stresten bu hep
Aynen bosh ver hayat bize guzel:KK19:

G gunel_aysel
Dün bekliyordum fakat olmadım bgünde hiç adet belirtisi yok beklemedeyim ama hemen heyecan yapmıyorum 1-2 gün erken ya da geç olabiliyor bazen çünkü bu ikinci ayımız geçen ay psikolojik olarak çok kaptırmıştım sonra regl olunca üzüldüm :KK66:
Buraya yazacağım ne olursa beklemedeyim sizleri unutmadım merak etmeyin kuzucuklar

G gunel_aysel
Dün bekliyordum fakat olmadım bgünde hiç adet belirtisi yok beklemedeyim ama hemen heyecan yapmıyorum 1-2 gün erken ya da geç olabiliyor bazen çünkü bu ikinci ayımız geçen ay psikolojik olarak çok kaptırmıştım sonra regl olunca üzüldüm :KK66:
Buraya yazacağım ne olursa beklemedeyim sizleri unutmadım merak etmeyin kuzucuklar
InshAllah olacak kuzum:KK19:

Aaa ama hemen moral bozmak yok adet gelmeyince hep bi umut vardir kuzum belki gec dollenmedir azmi gorduk adetinden 1 hafta sonra hamileliyini oyrenen bekle ve dua et :dua:
Ama kan da çıkmadı hani idrar olsa neyse ve ben bu ay ilaç kullandım ve çatlatma iğnesi oldum 14. Günde test yaptım yok ama 18. Güne geldim hala adet olmadım adet olmadıkça benimde içim rahat degil

X