Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yine ben:)) şimdi bu ovulasyon testlerine göre yumurtam çatlamış görünüyor mu? Bu arada dün geceyi değerlendirdik :halay::KK48::dua:

Eklentiler

• 6BF16E32-B367-4DF6-87F1-4C58EF8FFBC8.jpeg
    6BF16E32-B367-4DF6-87F1-4C58EF8FFBC8.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 49
En koyuyu yakaladıktan sonra silikleşmeye başlıyor ya işte o koyu olan kısım birkaç saat içerisinde çatlayacağını belli ediyor silik olması da catladigini ve lh hormonunun artık azalmaya başladığını gösteriyor boyle diye biliyorum ..

Rkadaalar kimyaasal gebelikle ilgili bilgisi olan paylasabilir.mi? Ille regl olunca mi dusuk oluo mesela?? Bn bugun spora yaparken zipliodm ve aniden bi sanci girdi, sanki vajimandan rahmime doogru bi bicak saplandi

Rkadaalar kimyaasal gebelikle ilgili bilgisi olan paylasabilir.mi? Ille regl olunca mi dusuk oluo mesela?? Bn bugun spora yaparken zipliodm ve aniden bi sanci girdi, sanki vajimandan rahmime doogru bi bicak saplandi
Tabiki regl kanamasi gibi kanama yasarsin.beta degerlerin yavas yavas duserek negatiflesir ve ozmn kanaman baslar.hamilemisin?

Kızlar ben adetin 3. Günü gidip tedaviye başlıycaktımya bu sabah adet oldum ve 3. Gün pazara denk geliyor ne yapmalıyım

Canım geçmiş olsun :KK43: evet sancı girdiyse düştüğünün sancısı o olucak malesef ne kadar değerin bilmiyorum ama ufak bir kan parçası ile atıcaksan kanamadan atamazsın çünkü şimdi 10 güne yakın kanaman olucak süresi belirsiz daha kısa sürende var sürmeyende betan kaç çıktı bilmiyorum ama yüksekse takip etmen gerekiyor içerde parça kalmaması adına ...

X