Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama progestorondan anlasilmazmi ya catlayip catlamadigi(bu 21.gun yapiliomus hormon testi)
Ben beta bakırdığım an geçen ay doktor progestronu da baktırdı çıkan değere göre destek veriyor bana jel vermişti mesela değerimde artmıştı bebek de tutunsun die ama kan pıhtılaşmam varmış kimyasal geçirdim arkadaşım evet 21.gğnde yapılır ama gebe kaldığın zamanda değer önemli :))

Kızlar bişey danışıcam size bat on 13 ünde beta hcg 8.3 çıktı. Eşime söylemedim erken diye. Forumda okuyorum dış gebelik filan. O yüzden ben de korktum açıkçası sizce ne yapayım? Ve de tekrar dr a ne zaman gitmeliyim acaba ?
Dış gebelik de değerin çok yükselmesi yüksek olması lazım canım sen iki günde bir değerine baktır istersen ama düşünme öyle şeyler

Arkadaşlar akşam yine test yaptım. Bat 20nisandi dongume gore ama 1inde yumurtladigimi düşünüyodum. Sizde görebiliyorsunuz degil mi bukez :KK64:
20180412_002329.jpg

Bende gördüm inşallah vardır sabah ilk idrarla yapsaydınız keşke öyle oneriyolar çünkü.
Ben bu öğlen yapmıştım ama çok az görünüyordu hatta fotoda yok gibiydi. Sabah yine yapacağım inşallah net görünür. Inşallah sağlıklı gebeliktir.bir kimyasal yaşadım korkuyorum. Ama hissettim belirtilerim vardı dayanamadım

Allah korusun canım. Baya erken çıkmıs ama en son ne zaman regl olmustun. Ovulasyon takıp ettınmı
Ovu testi kullanmadım sat 18 marttı.biter bitmez 2gun arayla ilişki oldu. 1inde uzayan akıntım oldu ve cok agrim vardi o gun de değerlendirdik. Sonra 1kez daha oldu okadar. Son 4 aydır döngüm 32 33 gündü. 20si tahmin ettiğim bat. Ama ben 1inden sonra çok anormallik yaşadım. Son 3gundur kasiklarimda hassaslık batma yanma karıncalanma gibi hisler vardı.

Ovu testi kullanmadım sat 18 marttı.biter bitmez 2gun arayla ilişki oldu. 1inde uzayan akıntım oldu ve cok agrim vardi o gun de değerlendirdik. Sonra 1kez daha oldu okadar. Son 4 aydır döngüm 32 33 gündü. 20si tahmin ettiğim bat. Ama ben 1inden sonra çok anormallik yaşadım. Son 3gundur kasiklarimda hassaslık batma yanma karıncalanma gibi hisler vardı.
Hadi hayırlısı inşallah. Erken yumurtlama olmus sanırım. Gayet net testin umarım yanılmayız. Kan testı ne zaman verıceksın

Ben bu öğlen yapmıştım ama çok az görünüyordu hatta fotoda yok gibiydi. Sabah yine yapacağım inşallah net görünür. Inşallah sağlıklı gebeliktir.bir kimyasal yaşadım korkuyorum. Ama hissettim belirtilerim vardı dayanamadım
Hadi bakalim hayırlısı:) belirtileriniz neler ?

Kızlar reglm 4 gün geçti idrar testide silik çıktı kan testi yaptrdm bugun 5.99 çıkmış doktor pozitif yazmış ama bn adet oldum çok moralim bozuk :KK43: kimyasal mı demek bu

Kızlar reglm 4 gün geçti idrar testide silik çıktı kan testi yaptrdm bugun 5.99 çıkmış doktor pozitif yazmış ama bn adet oldum çok moralim bozuk :KK43: kimyasal mı demek bu
geçmiş olsun adetin normal geldiği gibi mi düşük tehlikesi olabilir dr ye git hemen bence

gecmis olsun. idrarda 5.99 deger cikmaz. buyuk ihtimal idrari yaptiginizda daha yuksekmis. deger azalmis kimyasal gibi gorunuyor :KK43: cok gecmis olsun uzulmeyin olur insallah

Merhaba:KK200:Nisana:anneadayı: isteyenler bir yerde bekliyelim:emir_bebek::anne:her kes bat gununu yazsin:süslü:inshAllah bu ay mucizelerimizi Allah gonderecekdir:dua::KK56:

Not: bat tarihini eklemek isteyen hamish adaylarimiz :KK200: ve hamish kalan anne adaylarimiz:anneadayı:beni etiketliyerek bildirim isteklerini gondermenizi rica ediyorum:KK66:

ANNE adaylarimiz:anne:
@masalperisi666 :anneadayı:
Sezerbusra21 Sezerbusra21 :anneadayı:

Hamish adaylarimizin batlari:KK200:
@Nurbanu34 1 mayis:dua:
@ymrsis 1 mayis:dua:
@Why name is 1 mayis:dua:
@Misalllmm 2 nisan:dua:
@mesrefff 2 mayis:dua:
@vals_dancer 2 mayis:dua:
@teacheralla 3 mayis:dua:
@chloen 4 mayis:dua: