Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba:KK200:Nisana:anneadayı: isteyenler bir yerde bekliyelim:emir_bebek::anne:her kes bat gununu yazsin:süslü:inshAllah bu ay mucizelerimizi Allah gonderecekdir:dua::KK56:

ANNE adaylarimiz:anne:
@masalperisi666 :anneadayı:

Hamish adaylarimizin batlari:KK200:
@Nurbanu34 1 nisan:dua:
@Misalllmm 2 nisan:dua:
@Blueangel34 2 nisan:dua:
@mesrefff 2 nisan:dua:
@Buecriy 3 nisan:dua:
@teacheralla 3 nisan:dua:
@Bellabells 4 nisan:dua:
@Neic 5 nisan:dua:
@Bayanaztech 6 nisan:dua:
@Selinselinselin30 6 nisan:dua:
@Svltr 6 nisan:dua:
@gzlgln 7 nisan:dua:
minik_prince minik_prince 9 nisan:dua:
@smaakf 9 nisan:dua:
@nejlaa 86 9 nisan:dua:
Sezerbusra21 Sezerbusra21 10 nisan:dua:
@ttyesilelma 10 nisan:dua:
@srplmtmtk 14 nisan:dua:
@kubra5505 15 nisan:dua:
@balkanli42 18 nisan:dua:
@pembehayaller06 18 nisan:dua:
saribaykus saribaykus 18 nisan:dua:
D ddenizyildizii 18 nisan:dua:
@Missly 18 mart:dua:
@HerSey_Guzel_Olucak 21 nisan:dua:
@Sevdalikelebek 21 nisan:dua:
@pelinimben 25 mart:dua:
@Havinn63 26 mart:duduk::dua:
@Liya90 26 mart:duduk::dua:
@padilican 27 mart:dua:
@Mrvtanesi 29 mart:dua:
@acem55 30 mart:dua:

Bat: 8-10 nisan bazen değişiyo iki gün filan :)) ve son uç dört gündür kasıklarımda belirgin bi şekilde ağrı var iki gündür belim ağrıyo bi Ayağım tuvallett

Bat: 8-10 nisan bazen değişiyo iki gün filan :)) ve son uç dört gündür kasıklarımda belirgin bi şekilde ağrı var iki gündür belim ağrıyo bi Ayağım tuvallett
Ayyyy tatlim benimde 2gun kasiklarim agradi 1gun farkimiz var ama hic umutlanmak istemiyorum tutmuyacak diyorom kendime)))

Ayyyy tatlim benimde 2gun kasiklarim agradi 1gun farkimiz var ama hic umutlanmak istemiyorum tutmuyacak diyorom kendime)))
Bende umutlanmak istemiyorum 6 aydır umutla bekliyom hep çünkü ama inşallj vardır ikimizinde hepimizin de burada isteyen bütün herkese Rabbim bu ay nasip etsin inşallah :))

Kızlar ben demiştim ya erken yumurtladm adetime 12 gğn kala kahverengi akıntı geldi koyu interntten baktm yerleşme kanaması olablrmş adet olmam için erken değil mi 12 gğn varken gelmesi

Daha erken kiz:-))))))en az adete 5 gun kala cika biliyor:-))))ondan cabuk yapma hic ondada yapma bekle adetin geciksin:))))
Çok sabırsızım inşallah listenin hepsi bu ay pozitif çıkar bizde anne oluruz hepimiz dua edelim birbirimize çünkü başkasının senin için ettiği dua daha çok makbuldür :KK200::anne::emir_bebek:

kızlar merhaba..Allah herkese gönlündeki muradı versin..
benim yumurtlama haftam bu pazartesi bitti..son 3 günü değerlendirdik..bat ise 8 nisan olarak görünüyor..ilk denememiz şöyle ki yeni evliyiz..ilaç vs herhangi bir şey kullanmadım daha öncesinde korunmak için yani..ilk aydan bu şekilde sonuç alan var mı?ve ben ne zaman test yapmalı veya yaptırmalıyım?

kızlar merhaba..Allah herkese gönlündeki muradı versin..
benim yumurtlama haftam bu pazartesi bitti..son 3 günü değerlendirdik..bat ise 8 nisan olarak görünüyor..ilk denememiz şöyle ki yeni evliyiz..ilaç vs herhangi bir şey kullanmadım daha öncesinde korunmak için yani..ilk aydan bu şekilde sonuç alan var mı?ve ben ne zaman test yapmalı veya yaptırmalıyım?
Ay kuzum inshAllah hayirli haberlerini aliriz:)))))yeni denemelerde tutma shansi daha yuksek die biliyorum ben:)))))test adetin 3-4gun gecmedim yapda adete 3-4gun kalada cika biliyor:)))))

Kızz sorma sana o gün demiştim ya yumurtladm diye sence tuttumu ilk defa geldi kahverengi akıntı adet oldugunu sanmıyorum adet için erkenden gelmezdi deme
Tabi gelmezdi 18ci gunde adetmi gelir:)))))))ama sen kendinde dikkat et:)))kesildise adet degildir o

Tabi gelmezdi 18ci gunde adetmi gelir:)))))))ama sen kendinde dikkat et:)))kesildise adet degildir o
Aynrn canm adet olsa devamı gelirdi bildigin kahverengi gelmş devamıda yok kırmızı yok şükür inş tutmştr bu ay ya demekki yumurtladgmı anladm tutmş gördün mü sende benim gibi anlarsn artk:) koz dua ette yerleşme olsun sence ne zaman test yapmaltm

Aynrn canm adet olsa devamı gelirdi bildigin kahverengi gelmş devamıda yok kırmızı yok şükür inş tutmştr bu ay ya demekki yumurtladgmı anladm tutmş gördün mü sende benim gibi anlarsn artk:) koz dua ette yerleşme olsun sence ne zaman test yapmaltm
Merak etme kiz dualarindasin her zaman:)evet yaa ben sana inanmamishdim:-)erken yapma belke biraz sabr et:) 1hafta kala adete yaparsin

X