Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 19 Nisan bekliyorum beni de listeye ekler misiniz? 8 9 gün kaldı.kasık agrım var hafif bacağıma da vuruyor ama ben onu düşükten beri yaşıyorum. Bel ağrım var arada gelip gidiyor. bakalım ne olacak. Düşük yapmadan önce kasık batması vardı iki hafta boyunca. göğüs hassasiyeti bat tan bir hafta önce başlamıştı. Ama şimdi hiç bişey Yok. Ben de acaba Yok mu diyorum. Her hamilelik aynı olur mu

Olmaz kuzum. Çok geçmiş olsun birdaha yaşatmasın rabbim her defasında aynı belirtiler olmuyor

Allah bşr daha yasatmaz inş. Sen belirti bekleme. Benim ablamn iki hamileliğinde de belirti olmadı. Ne göğüs hassasiyeti ne de kasık ağrısı. Hiç bir şey olmadı. Tesadüf testlerde öğrendi hamileliğini. O yüzden sıkma canını ve kafaya da takma belirtide arama vücudun da canım

Bu ay diğer aylara göre daha bi rahatlık var üstümde. Adetin bittiği günden itibaren gün aşırı deniyoruz bu ay inşallah olur :) ben hep belirti arıyorum diğeriyle karşılaştırıyorum falan :)

Benm de 9 gun kaldi regl ye ama asiri rahim agrim var var midir acaba gebelik? Aklim hep orda ama test icin de erken... bugun spora giderken is arkadasim hoplayip ziplama falan dedi. Bu sefer kafam ona da takildi.... ufff

Kızlar merhabalar ben bugün kan verdim ama tahlil sonuçlarını göremedim sitede şu yazıyor ‘ Henüz onaylanmayan 1 adet tetkik mevcut’ bunun anlamı nedir meraktan çatlıycamm

Bende istiyorum ama olmuyor olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…