Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 gün önce verdgmde 2 ydı canm dün idrar yaptm ya hatrlarsn. Cnm baya net cktı poztf acaba kan değerim iyi çıkar mı. Geçen ay kimyasal yaşadm ya bir korkm var. Eşimi ikna etrm akşam gitcz kızlar ondan
Bence git ver kanını yada idrar testinyao gene baktın gidemiyorsun çizgin daha netleşmiş olur kuzum betan arttıysa ki bence kimyasal dediğin için ben hemen gitmenden yanayım ki kontrol edilsin derim tabi sen bilirsin kuzucuk

6 gün önce verdgmde 2 ydı canm dün idrar yaptm ya hatrlarsn. Cnm baya net cktı poztf acaba kan değerim iyi çıkar mı. Geçen ay kimyasal yaşadm ya bir korkm var. Eşimi ikna etrm akşam gitcz kızlar ondan
Kizzzz ben sana soylemedimmiki kotu dushunmek yokhayir kizim bu defa kimyasal degil adete 3 gun kala testin iyi renkte cikti merak etme guzelim benim daha 6 gun once verdin kagidinda bile yaziyorki 10gun sonra tekrarla4 gun bekle daha

Kizzzz ben sana soylemedimmiki kotu dushunmek yokhayir kizim bu defa kimyasal degil adete 3 gun kala testin iyi renkte cikti merak etme guzelim benim daha 6 gun once verdin kagidinda bile yaziyorki 10gun sonra tekrarla4 gun bekle daha
Ne biliyim korku oluyor ister istemez canm ya inş öledir yok vercem bugün içim rhatlasn bir bakim kan değerme merak edyrm

Canm merk edyrm eşimide ikna ettm hem 6 gün önce verdgmde 2 ckmştı belki 60 ckar değerim olmaz mı snra bakcm zaten artş cvar mı dye
Ayrıca korkma her defası kimyasal olcak die birşey yok hem şuan sevin gebe kalabiliyorsun ve hatta şuan gebesin testine göre tatlış :) sil şu korkuyu içinden tadını çıkar ihmal etme sadece ama getirme kötüyü aklına lütfen

Evet haklsn bir bakim kimyasalda değer cok düşük çıkıyor normal gebelkse iyi cıkar diye düşünyrm inş gdcm bgn karar verdim

Kan vermden rahatlamam heralde cnm

Ne biliyim korku oluyor ister istemez canm ya inş öledir yok vercem bugün içim rhatlasn bir bakim kan değerme merak edyrm
Kuzum kendin bilirsin ama bence bekle oldugunj oyrendin...shimdi bekle ki deyer iyice artsin bugun versen az artmish olacak sonra stress yapacaksin onun icin bekle diyorum 4 gun beklesen 140-170 cikar bak soyluyorum sana

Kuzum kendin bilirsin ama bence bekle oldugunj oyrendin...shimdi bekle ki deyer iyice artsin bugun versen az artmish olacak sonra stress yapacaksin onun icin bekle diyorum 4 gun beklesen 140-170 cikar bak soyluyorum sana
Canm düşün bir yerde okumştm değeri 9 cıkıyor iki gün sonra 60 ckyr düşüneblyrmsn 6 günde baya artmştr dyrm

Canm düşün bir yerde okumştm değeri 9 cıkıyor iki gün sonra 60 ckyr düşüneblyrmsn 6 günde baya artmştr dyrm
Kuzum yine kendin bilirsin:)ama ben boshboshuna kendini stresse sokmani istemiyorum 6gun gecmish 4 guncuk bekle 4 gun ne sure be kuzum:))))))6 gun lazim olsaydi test sonucunda yazardiki 6 gun sonra tekrarla:)))10gun istendi:)yine kendin bak ama benim tavsiyem bekle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…