Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acile gidip ne diyorsun canım? Acildekiler laf etmiyor mu bunun için bizi mesgul etmeyin tarzı?
Gittiğin acile bağlı birazda devlet hastanesi evet hiç gitmedim ama medikal park atıyorum başkent Zübeyde hanım hastanesi gibi SSK özel bazlı hastaneler de ben yaptırdım kimsede bişey demedi tabi maddiyatla bağlantılı birazda 60 lira falandı ücreti verdim yaptılar 30 dk yada aldım :)) en kötü beta takibim var desen bile yapıyorlar :))

Gittiğin acile bağlı birazda devlet hastanesi evet hiç gitmedim ama medikal park atıyorum başkent Zübeyde hanım hastanesi gibi SSK özel bazlı hastaneler de ben yaptırdım kimsede bişey demedi tabi maddiyatla bağlantılı birazda 60 lira falandı ücreti verdim yaptılar 30 dk yada aldım :)) en kötü beta takibim var desen bile yapıyorlar :))
Canım maddiyattan ziyade, acillerin gercekten acil amaçlı kullanılması gerektiğini düşünenlerdenim. Ondan sordum. Ama acildekiler bir şey demiyorsa, süper :)

ayy inşallah kuzum dün o leke geldiğinden beri karnımda ve kasıklarımda br acı var dün gece daha çoktu bugün ara ara yokluyo o_Oinşallah yerleşiyodur onun acısıdır :KK49:
Bazıları bildiğin regl sancısı çekiyormuş o olabilir leke gelip gittiyse yerleşmedir o yere dümdüz yat gerdir kendini kasığına ağrı giriyorsa gebesin :)) çok var böyle anlayan bende yapmıştım tabi herkeste olcak diyemem ama ne bileyim :)))

re
Bazıları bildiğin regl sancısı çekiyormuş o olabilir leke gelip gittiyse yerleşmedir o yere dümdüz yat gerdir kendini kasığına ağrı giriyorsa gebesin :)) çok var böyle anlayan bende yapmıştım tabi herkeste olcak diyemem ama ne bileyim :)))
regli ağrısı gibi değil canım bildiğin acı yani sanki bir yere çarpmısım gibi acıyo :)

X