Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gebeliği düşündüğüm tarihten itibaren başladım.daha doğrusu doktorum verdi bunla birlikte d vitamini b vitamini klomen verdi bunlar hızlandırır dedi ilk ay ilk deneyim :)

Aa b ve d de mi veriliyormuş çok şanslısın. Ben doktora geçen ay gittim bebek düşünüyorum diye bi dahaki ay gel dedi bu ay gittim suratıma baktı ne istiyorsun dedi folik asit gerekmiyormu dedim de öyle yazdı

Aa b ve d de mi veriliyormuş çok şanslısın. Ben doktora geçen ay gittim bebek düşünüyorum diye bi dahaki ay gel dedi bu ay gittim suratıma baktı ne istiyorsun dedi folik asit gerekmiyormu dedim de öyle yazdı
Normalde 18 - 45 yaş arasındaki her kadının düzenli olarak folik asit alması lazım demişti bana doktorum. Beklenmeyen anda gebelik oluşmasına karşı vucudu hazırlamak için. Senin doktor da bi tuhafmış hani :110:

Normalde 18 - 45 yaş arasındaki her kadının düzenli olarak folik asit alması lazım demişti bana doktorum. Beklenmeyen anda gebelik oluşmasına karşı vucudu hazırlamak için. Senin doktor da bi tuhafmış hani :110:

Evet benim de çok tuhafıma gitti gerçekten. Bu bilgiyi vermen iyi oldu arada kullanalım o zaman

kızlar benim dün akşam üstü gelen lekeden başka leke gelmedi sarı akıntıya dönüştü ve alt karın kısmımda ve kasıklarımda acı hisseşdşyorum bat günü yarın battan 2 gün önce yerleşme kanaması olabilirmi adet oldum sanıyorum lavaboya gidiyorum sarı akıntı var sadece :)
Cok iyi bisey bu sanirsam :))) dedik sanaa :)

ben özellikle dedim hani biz ilk defa deneyeceğiz yinede kullanmam gerekiyor mu diye, kullan kullan sana bi zararı olmaz hatta faydası olur dedi tamam dedim bende şuan sadece folik asit içiyorum ama

BATı 10 nisan olan hanımlar sizde hangi belirtiler var? Benim yumurtlama döneminden beri göğüs ağrım var hassas ve şişler başka da bişey yok

Kizlaaar selaaam. Annemi hastaneye getirdim bikac saat bakamadim. Ya sey soecam. Laboquik 25adet test 29lira. Guvenilir bir marka mi acabaa?

X