Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
normalde eczanede 25 tl olan test internette 3 tanesi 42 tl çok iyi ya bence.şaşırdım uygun olmasına
EVET İNTERNET COK UYGUN BEN aldım normalde tanesi 5 lira testlerin 25 lira 5 tanesi ama ben 10 tl ye aldım hemde son kullanma falan sıkıntı yok gıcır gıcır yani kargo yok bişey yok yoksa boyle hergun test yapcam diyip durmazdım çünkü iş sebebiyle alamazdım mecbur beklerdim bsebse

ahahhhaaa bende şu ilk aydan hemen olmaz, okadar kolay olmuyo bebek, sen ne zannedıyon yaptıgın gibi hemen olacak mı sözlerinden sonra pekde umutlanası gelmıyo ınsanın
Bende oyle. Bi de bi doktor sitesinde okumustum ilk denemede yuzde seksen olmaz. Rahmin hazirlanmasi icin zaman lazim diye. Bide arkadasim 1yila yakindir denio doktoru en az 1sene bekle korunmayi birakinca demisti olmadi hala

Bende öyle alim ya adet olmazsam çok uygun

Teknolojinin kolayligi bize iskence oluyo iste aslinda :)))

Bende oyle. Bi de bi doktor sitesinde okumustum ilk denemede yuzde seksen olmaz. Rahmin hazirlanmasi icin zaman lazim diye. Bide arkadasim 1yila yakindir denio doktoru en az 1sene bekle korunmayi birakinca demisti olmadi hala
benim en yakın arkadaşımında 8 ay sonra oldu, ama gel gör ki başka bı arkadaasım sadece bi sefer ve 3 4 damla kaçmasıyla hamıle olduğunu öğrendi :) takdiri ilahi

Arkadaslar merhaba. Hatirlarsiniz belki. Bu ay test falan yapmicam bu siteye de girmicem demistim ama yine kirmizi kart gorundi bugun maalesef 3. Deneme de basarisiz. Ben en iyisi testlere falan devam ediyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…