Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım beni şüphelendiren 8 gün kala 2 çıkması düşünebiliyormusun normalde 0 larda çıkmazı lazmken 2 çıkıyor 3 sayı sonra hamileyim demek. Oluyor 5 ten yukarı hamile demekk ya eğer varsa diyorum şimdi değerim artmştır diyorum bakalm beklyrm adet günü olmazsam kan veririm inş ckar:)

Canm benm döngüm 30-31 sürüyor
haklısın değerının daha yüksek olmasını istiosun ama gerçekten baya erken öğrendıgın için değerın iki olmasıda normal olabilir. tabi seni ümitlendırmek istemem sonrası daha üüzücü olabiliyor . aslında en sağlıklı yöntem adet gecikmesini beklemek . ama görüyorumki sabır sıfır sıfır sıfr

haklısın değerının daha yüksek olmasını istiosun ama gerçekten baya erken öğrendıgın için değerın iki olmasıda normal olabilir. tabi seni ümitlendırmek istemem sonrası daha üüzücü olabiliyor . aslında en sağlıklı yöntem adet gecikmesini beklemek . ama görüyorumki sabır sıfır sıfır sıfr
Sizi baglicam ben bi yerlere :))

k-k-jpg.1629198

Kızlar size bir örnek buyrun
aa ne güzel bi örnek .bu tabloya göre beklemelıyız her şey bat günü belli oluor

Hani yerleşme kanamsı olan şey gelmeseydi umudum yoktu bu aydan o gelnce tabi Klm karşyı ve değer öle cıkınca şaşrdm çünkü geçn ay o zamanlarda verdgmde 0 larda ckmştı Değer bu sefer farklı olnca şaşrdm bakalm brklyrm

Hani yerleşme kanamsı olan şey gelmeseydi umudum yoktu bu aydan o gelnce tabi Klm karşyı ve değer öle cıkınca şaşrdm çünkü geçn ay o zamanlarda verdgmde 0 larda ckmştı Değer bu sefer farklı olnca şaşrdm bakalm brklyrm
İnsallah sonucunu guzel alcaksin canim azicij daha sabir ki daha da emin ol yuksek degerinden iyice mitlu ol :))

X