Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kizlar bu ay ovulasyonla gebelik planlayanlar varmi kimin nezaman bat ?
İki gün boyunca böyleydi ve bugün çatlama gördüm bakalım Allah nasip ederse olur inşallah 🤲🤲 sizde yaptınız mı

Eklentiler

• IMG_20210327_092307.jpg
    IMG_20210327_092307.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba. Ovulasyon testlerde marka farkediyor mu? Nereden alsam daha uygun olur.şuan adetim bittiğinde hemen başlamak istiyorum ama önce sipariş vermem lazım😄

Merhaba. Ovulasyon testlerde marka farkediyor mu? Nereden alsam daha uygun olur.şuan adetim bittiğinde hemen başlamak istiyorum ama önce sipariş vermem lazım😄
Merhaba canm ben hep bu sayfadan aliyorum 30 lu aliyorum fiyatlar guncelleme yapti galiba suan emin deglm 2 tanede gebelk testi oluyoricinde ayrica ucretsiz takipde yapiyor sayfa sahibi abla istersen buraya bak testlernde 10 aydr yapiyorum hic bozuk cikmadi ve cok hasas guzel testler eczaneden 5 tane 45 tl falan aliyordum kaziklandgm gbi bozuk cikiyordu genelde yanls çıkıyordu istersen bi takip et bak sayfaya icine sinerse alirsin ugur getirsin insallah Login • Instagram

Merhaba canm ben hep bu sayfadan aliyorum 30 lu aliyorum fiyatlar guncelleme yapti galiba suan emin deglm 2 tanede gebelk testi oluyoricinde ayrica ucretsiz takipde yapiyor sayfa sahibi abla istersen buraya bak testlernde 10 aydr yapiyorum hic bozuk cikmadi ve cok hasas guzel testler eczaneden 5 tane 45 tl falan aliyordum kaziklandgm gbi bozuk cikiyordu genelde yanls çıkıyordu istersen bi takip et bak sayfaya icine sinerse alirsin ugur getirsin insallah Login • Instagram
Teşekkür ederim canım bakıcam buna. İlk defa yapacağım çok bilgisizim zamanla öğreneceğim inşallah. Sizleri takip ediyorum😊

A Arelarven canım selam aklıma bişey takıldı sorayım dedim genelde sen aktif oluyorsun 😂
Yumurtlamayı gördüğümüzde yani pik olduğunda falan mı ilişki yaşanması gerekiyor gebelik tutsun diye yoksa çatlamayı görünce mi ?

A Arelarven canım selam aklıma bişey takıldı sorayım dedim genelde sen aktif oluyorsun 😂
Yumurtlamayı gördüğümüzde yani pik olduğunda falan mı ilişki yaşanması gerekiyor gebelik tutsun diye yoksa çatlamayı görünce mi ?
Bende cevaplamak istedim 🙈 pik yapınca değerlendiriyorsunuzz yumurta çatlatma yapana kadar yapınca o günde değerlendirme oluyor tabi

Çok teşekkürleer 😂 umarım güzel haberler alırız bu ay 🤲
Benim kullandığım testler çok güzel tavsiye ederim Instagram da
İnşallah ya 🤲 benim 25 inde pik yapmıştı 26 sındada pikti akşama doğru silikleşmeye başlamıştı inşallah tutar bu ay ilk deneme ☺️
Ayyy her şey aynı benim de öyle pik 1 gün sürdü ama pik koyusuna yakın 2 günüm vardı bir öncesi ve bir gün sonrası hemen silik olmadı

Ayyy her şey aynı benim de öyle pik 1 gün sürdü ama pik koyusuna yakın 2 günüm vardı bir öncesi ve bir gün sonrası hemen silik olmadı
Resim atarmısın canım varsa? Batlarımız aynı merak ettim yumurtlamaları.
Benim böyleydi

Eklentiler

• DFE41FDB-9B17-40F5-BED9-6DCACCC05F0C.png
    DFE41FDB-9B17-40F5-BED9-6DCACCC05F0C.png
    492 KB · Görüntüleme: 34
Çok teşekkürleer 😂 umarım güzel haberler alırız bu ay 🤲
İnşallah ya 🤲 benim 25 inde pik yapmıştı 26 sındada pikti akşama doğru silikleşmeye başlamıştı inşallah tutar bu ay ilk deneme ☺️
Resim atarmısın canım varsa? Batlarımız aynı merak ettim yumurtlamaları.
Benim böyleydi
Son 2 günü de atacam bugün çatlama oldu diye atmıyorum

Eklentiler

• IMG_20210325_095041.jpg
    IMG_20210325_095041.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 30
X