Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
22 martta mı olmuş yumurtlaman , t çizgisi c kadar koyu değil ama en net orada çıkmış sanırım o gün gördün yumurtlamayı
Bilmiyorum ki anlamıyorum hiç hep böyle dengesiz

Eklentiler

• DF17754D-885A-42ED-990F-D1E5B4576F2E.jpeg
    DF17754D-885A-42ED-990F-D1E5B4576F2E.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba arkadaşlar.. bende 4 5 aydır ovulasyonla takip ediyorum hep 18.gün yumurtlamam olurdu. Bu ay testim bitmişti 16.gün baslayabildim aşırı silik hala bat da 7 nisan. Yumurtlaıyor muyum acaba? Prolaktin yüksekliği bende de var dostinex kullanıyorum diğer erkeksi hormonlarımda yüksek. Bu ay o yüzden testere dişli aslan pençesine basladım. O etkilemiş olabilir mi sizce

degerlendire bildigin kadar degerlendir canim ☺️ bende bugün belki bide yarin degerlendirirm galiba ayni gidiyoruz seninle senkn bat nezamandi
Oyle yapmaya çalışyorum canm.🤭 hadi insallah 🤲 yaa aynimyz🙈 valla benm duzenli bir bat yok canm pco olduğu icin ilac ile adet olurum bu ay doktor bir hap verdi bakalm o hap bittkten 1 hafta sonra en gec adet olursun dedi oda tahminen 6sina denk geliyir bu ayda 6 snda olmustum bakalm artk neler olcak smdilik bat 6 diyeblrz🤭

Bugünü de değerlendir canım çatlamaya başlar bugünden sonra bence
Dün yumurtlamam vardı,
bugün öğlen yaptığımda T yine koyuydu, şimdi yine yaptım böyle çıktı hala yumurtlamam var mı sizce

Eklentiler

• B1B26674-16D1-4FE2-9A15-A4EA99981125.jpeg
    B1B26674-16D1-4FE2-9A15-A4EA99981125.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 33
Iyi geceler canm evet cnku dun yumurtlama olmus umarm degerlendrmissndr. Bugun catlama olmus canm muhakkak degerlendr yarin test yapmaya devam et yine bana atablrsn testini canm hadi hayirlisi insallah tekrar koyulasablr canm o yuzden bi kac gun daha test yapmaya devam et elinde varsa ama yarin degerlendr ve dunu yunurtlama olarak notlarina tarih at 14 gun sonra gebelik testi yap insallah nasip olur🤲
İyi geceler canım dün yazışmıştık burada benim testim bugün iyice açılmış yaa baksana bi

Iyi geceler canm evet cnku dun yumurtlama olmus umarm degerlendrmissndr. Bugun catlama olmus canm muhakkak degerlendr yarin test yapmaya devam et yine bana atablrsn testini canm hadi hayirlisi insallah tekrar koyulasablr canm o yuzden bi kac gun daha test yapmaya devam et elinde varsa ama yarin degerlendr ve dunu yunurtlama olarak notlarina tarih at 14 gun sonra gebelik testi yap insallah nasip olur🤲
Teşekkür ederim canım dün değerlendirdik bugün de değerlendireceğiz hadi bakalım 🤗

Canım altlarda atmıştım ama kimse yorum yapmadı bi siz bakın rica etsem,
Dün yumurtlamam pikti, bugün öğlen yaptığımdada pik gözüküyordu, bunu da 2 saat önce yaptım hala Yumurtlama varmı sizce değerlendirdim bende hemen

Eklentiler

• 48760AEB-1D5A-4723-B8AC-FAB353BB6BF5.jpeg
    48760AEB-1D5A-4723-B8AC-FAB353BB6BF5.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 19
Oyle yapmaya çalışyorum canm.🤭 hadi insallah 🤲 yaa aynimyz🙈 valla benm duzenli bir bat yok canm pco olduğu icin ilac ile adet olurum bu ay doktor bir hap verdi bakalm o hap bittkten 1 hafta sonra en gec adet olursun dedi oda tahminen 6sina denk geliyir bu ayda 6 snda olmustum bakalm artk neler olcak smdilik bat 6 diyeblrz🤭
anladim canim hadi hayirlisi nezamndan beri deniyirsunuz canim

Dün yumurtlamam pikti, bugün öğlen yaptığımdada pik gözüküyordu, bunu da 2 saat önce yaptım hala Yumurtlama varmı sizce değerlendirdim bende hemen
Bu T çizgisi de köyü ama dün bundan daha koyu ise çatlamış yavaş yavaş siliniyor demek ki yarın bir daha test yap mutlaka. Zaten değerlendirmişsin de hadi inşallah olur

Kusura bakma canm atlamışım demekki ya. Tamamen silik diyemem ama catlamaya baslyor olablr canm sen yinede degerlendrdysen superyarinda yap bi bakalm insallah yine

X