Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa heyecanlandm smdi🤭 değerlendirdim canım buraya da soraym yinede dedim insan onay bekliyor bazen gozune inanamiyor falan sağolasın 🤲
Benim teste de bakabilir mısınız bende o kadar koyu olmuyor hiç pcos var ondan sanırım

Eklentiler

• IMG_20210325_134855.jpg
    IMG_20210325_134855.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba benimde t çizgisi koyu olmuyor fazla pkodan mıdır acaba
Pcos dan dolayı yumurtalar seçilip gelisemiyor onun için diğer kadınlar gibi piki net yakalayamiyorux sanırım ama sabırlı olup bir sonraki adet e kadar ovulasyon testi ni yapmaya devam etmek gerekmiş çünkü bir yerde o yumurta gelişiyor vazgeçmemek lazim

Pcos dan dolayı yumurtalar seçilip gelisemiyor onun için diğer kadınlar gibi piki net yakalayamiyorux sanırım ama sabırlı olup bir sonraki adet e kadar ovulasyon testi ni yapmaya devam etmek gerekmiş çünkü bir yerde o yumurta gelişiyor vazgeçmemek lazim
Benim böyle oluyor pik sanıyordum bunu değil mi yani? Ertesi günde silikleşince yapmıyordum test

Eklentiler

• 824755AB-394B-44B4-AA11-EB2182A0CAA1.jpeg
    824755AB-394B-44B4-AA11-EB2182A0CAA1.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba benimde t çizgisi koyu olmuyor fazla pkodan mıdır acaba
Olabilir ama yinedr degerlendrmek gerek canim mesela ben bazen oyle cok koyu gormedgmde devam ederm testlere ve tekrar yumurtlama olablyor bazen ayda 2 kez olablyor ama iste kalitesz oldugundanmi tutmuyor nasip meselesimi bilemyorm pes etmeden devam

Canim bu baya pik yani kesin degerlendr boyle olduğunda
Değerlendiriyorum olmuyor yine 😑 baktım şimdi fotolara eski testlerim daha koyuymuş. Doktor yumurtların küçük kistik yapıda demişti vitamin verdi şimdi onu kullanıyorum polikistik over mi dedim hayır öyle değil demişti

Değerlendiriyorum olmuyor yine 😑 baktım şimdi fotolara eski testlerim daha koyuymuş. Doktor yumurtların küçük kistik yapıda demişti vitamin verdi şimdi onu kullanıyorum polikistik over mi dedim hayır öyle değil demişti
Canim bende 9 aydr ovulasyon testiyle 2.5 yildrda korunmadan deniyorum insallah Rabbim nasip eder deniycez insallah nasip eder Rabbim vitamin haricinde takviye bsyler daha kullan istersen. Mesela baslarda ben iliskinn sıklığının 2 3 gune bir oldugunu en az haftada 3 kere olacağını bilmezdm smdi daha dikkat ediyoruz insallah nasip eder isteyen herkese Rabbim 🤲

Canim bende 9 aydr ovulasyon testiyle 2.5 yildrda korunmadan deniyorum insallah Rabbim nasip eder deniycez insallah nasip eder Rabbim vitamin haricinde takviye bsyler daha kullan istersen. Mesela baslarda ben iliskinn sıklığının 2 3 gune bir oldugunu en az haftada 3 kere olacağını bilmezdm smdi daha dikkat ediyoruz insallah nasip eder isteyen herkese Rabbim 🤲
İnşallah canım🙏🏻 Sizce pkos mu var doktora gittiniz mi neden olmuyor ki ya

İnşallah canım🙏🏻 Sizce pkos mu var doktora gittiniz mi neden olmuyor ki ya
Pcos var canm bunlarin yani sira troid seker yukseldi ve kilo var malsf sanrm bunlardan sebep olmuyor ne olursaolsun bunlar bir sebep tabiki Rabbim nasip ederse her seklde olur inşallah elbet🤲

Pcos var canm bunlarin yani sira troid seker yukseldi ve kilo var malsf sanrm bunlardan sebep olmuyor ne olursaolsun bunlar bir sebep tabiki Rabbim nasip ederse her seklde olur inşallah elbet🤲
Maydanoz kürü denediniz mi pkoslarda işe yaradığını duymuştum. Rahim filmi çektirdiniz mi? Bir de ne gibi takviye gıda kullanabilirim ne tavsiye edersiniz

Arkadaşlar merhaba 18 martta regli oldum. 3.gün de klomen içmeye başladım. 5 günlük klomen sonrası 6.gün doktora gittim. Reglim biteli henüz 2 gün olmuşken yumurtalıklarımın 16,5 mm olduğunu öğrendim. Ve yarın çatlatma iğnesi vuracağını söyledi doktorum. Bı kadar erken büyümesi ve iğne olmam doğru mu ? Normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim 😍🙏🏻

Maydanoz kürü denediniz mi pkoslarda işe yaradığını duymuştum. Rahim filmi çektirdiniz mi? Bir de ne gibi takviye gıda kullanabilirim ne tavsiye edersiniz
Ah ahh okadar cok sey denedm ki sogan kürü vs vs canim . Mesela mucize doğadan diye bir sayfa var canm orada gebelik seti deneyeblrsn ben 2 aydr kullanyorm bazi degerlerimi duzeltti belki yumurtalarini gelistirr diye dusunuyorm bir kac arkadasm kullanyor tavsiye ederm👍

Ah ahh okadar cok sey denedm ki sogan kürü vs vs canim . Mesela mucize doğadan diye bir sayfa var canm orada gebelik seti deneyeblrsn ben 2 aydr kullanyorm bazi degerlerimi duzeltti belki yumurtalarini gelistirr diye dusunuyorm bir kac arkadasm kullanyor tavsiye ederm👍
Şu an lekelenmem var adet olucam yine sanırım. Bu adette doktora gidip muayene olurum ya da sığan kürü yaparım bilmiyorum. Söylediğiniz sayfanın linkini atabilir misiniz ?

X