Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Issız topiğimizin güzel annleri ve anne adayları öpüyorum siziiiiiiiiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

$Görüntü112.jpg :21::21::21::21::21::21::21:

ayyyy yavruuuuuu yerim seni ya maşallah ...elif nası kız uykusu falan emmesi canını okuyo mu napıyo

ayyyy yavruuuuuu yerim seni ya maşallah ...elif nası kız uykusu falan emmesi canını okuyo mu napıyo
canım gündüz uyuyo geceleri ayaktayız
bütün tekrar programları izliyoz tvde :)
canı saolsun hiç dert etmiyorum ben 2 saat uyusam yetiyo bana
önceden uyuduklarıma sayıyorum:KK31:

senin sıpa nası
anne sütü veriyormusun hala?:nazar:
ne düşünüyor acaba küçük bey merak ettim :)))))
neden geldim dünyayamı diyo acaba sıpa:44:
hay maşallah küçük beye :)
elifcim nasıl emmesi sütün yetiyormu.
bu resimde pek bir gazlı gibi nasıl gazlımı çok bizim yüzde 90 gazımız bittiiiiiiiiiii :))))))
canım emmesi iyide benim göğüslerim çatladı
önceden ufaktı birden süt dolup büyüyünce çatır çatır çatladı
karnımda falan çatlak yok ama memeler gitti:KK25:
gazıda pek yok çok şükür
tek sorun sütüm biraz rahatsız ediyo
sağmak gerekiyo
önceden sağdıklarımı attım şimdi poşet aldım eczaneden onlara doldurup buzluğa atıyorum
6 ay saklanıyormuş buzlukta. emmezse dayancam biberonla:KK33:

canım gündüz uyuyo geceleri ayaktayız
bütün tekrar programları izliyoz tvde :)
canı saolsun hiç dert etmiyorum ben 2 saat uyusam yetiyo bana
önceden uyuduklarıma sayıyorum:KK31:

senin sıpa nası
anne sütü veriyormusun hala?:nazar:

neden geldim dünyayamı diyo acaba sıpa:44:

canım emmesi iyide benim göğüslerim çatladı
önceden ufaktı birden süt dolup büyüyünce çatır çatır çatladı
karnımda falan çatlak yok ama memeler gitti:KK25:
gazıda pek yok çok şükür
tek sorun sütüm biraz rahatsız ediyo
sağmak gerekiyo
önceden sağdıklarımı attım şimdi poşet aldım eczaneden onlara doldurup buzluğa atıyorum
6 ay saklanıyormuş buzlukta. emmezse dayancam biberonla:KK33:

canım ilk zamanlar göğüsler şiş oluyor ama yakında minik eme eme şiş inicek benim zaten büyük dinazor gibi olmuştu ilk ay hatta bi bakıyordum heryerim ıpıslak sütüm akıyordu :KK43: zamanla eme eme azalıyor tam bebeğin emeceği kadar kalıyor süt sen fırsat bu fırsat sağ sağ at buzluğa bende çok attım 6 aydan sonra yoğurt yap o sütten..
benim şu an sütümü peluş içip bitiriyor doyuyor sonra süt 1 bilemedin 2 saate tekrar tazeleniyor o acıkınca doluyor sütler..hatta o açsa göğsüm sızlıyor :)
emmesi çok güzel çok şanslısın bol bol su iç şerbetli şeylere sakın dayanma sadece kilo yapıyor sütü yapan su ok.
gaz içinde çok şanslısın aman olmasın ben neler çektim şimdi maşallah iyiye gidiyor ..merak ettiğin varsa sor canım bu arada çatlarsa çatlasın mankenmiyiz sanki :)

canım ilk zamanlar göğüsler şiş oluyor ama yakında minik eme eme şiş inicek benim zaten büyük dinazor gibi olmuştu ilk ay hatta bi bakıyordum heryerim ıpıslak sütüm akıyordu :KK43: zamanla eme eme azalıyor tam bebeğin emeceği kadar kalıyor süt sen fırsat bu fırsat sağ sağ at buzluğa bende çok attım 6 aydan sonra yoğurt yap o sütten..
benim şu an sütümü peluş içip bitiriyor doyuyor sonra süt 1 bilemedin 2 saate tekrar tazeleniyor o acıkınca doluyor sütler..hatta o açsa göğsüm sızlıyor :)
emmesi çok güzel çok şanslısın bol bol su iç şerbetli şeylere sakın dayanma sadece kilo yapıyor sütü yapan su ok.
gaz içinde çok şanslısın aman olmasın ben neler çektim şimdi maşallah iyiye gidiyor ..merak ettiğin varsa sor canım bu arada çatlarsa çatlasın mankenmiyiz sanki :)

ay inşallah iklimcim ya böyle gece bile kalkıp süt sağmak zor oluyo bide dediğin gibi sürekli üst değiştirmek gerekiyo bazen yan yattığımda çarşafa bile geçiyo:KK20: inşallah zamanla düzene girer.:KK31:

banada dediler sürekl su iç die
günde 3 litreye yakın su içiyorum
idrar yollarımda iltihap oluyo benim çabucak, suyu az içersem çok çekiyorum
ondan dolayıda süt çok oluo sanırım.

aman neyse karınları doysunda biz çatır çatır çatlayalım no problem :)
tek sorunum var pişik:KK5:
oğlumun pişiği ne yaptıysam geçmedi
zeytinyağı kremler bezler..
ıslak mendil bıraktım pamukla siliyorum, bezini değiştirdim bi dolu krem aldım.
gecen doktora götürdüm yapacak bişi yok bende sana aynı kremleri veririm dedi. sadece altını açık bırak hava alsın dedi. mantar olmuş yavrumun totosu:KK5: araara açık bırakıyorum öle dana gibi yatıyo sallana sallana
arada elime ve üstüme yaptığıda oluyo ama olsun canı saolsun:KK53:

bu arada hamile bayanlar nerde?

godesde arada gösteriyo kendini kaçıyo :KK36:
kayganam dün gece yolcu oldu abla:KK76::KK76::KK76:
en kısa zamanda bekliyorum seni
bi arkasını toplayım karının :KK4:

kızlar slmlar ben 24. haftayı bitirdim fakat çok kötüyüm yani kötü sayılırım orta kulak iltihabı oldum genzim tıkalı boğaz desen ağrıyo anlayacağınız gece kulak ağrısından acile gittim dr da serum taktılar dindi sabah gene aynı kbb dra girrim oda parolla index 200 mg diye bi antibiyotik verdi kadın doğumcuyada sordum kullan dedi kızlar çok üzülüyorum bebişime bişey olacak diye ama kullanmadanda iyileşmeyecek nolur bi akıl verin bana bişe olurmu bunlan 2.antibiyotik kullanımım 4.ayındada idrar yolu enfeksiyondan kullanmıştım çok üzgünüm anlayacağınız hayal elif godescim sinem yardım edin ya kullanan varmı aranızda :KK5:

Gunydin kuzlar bayadir giremiyodum son gelismeleri bildiriyim dedim
bu sali dr gittim % 95 kiz diyo anlamamasi imkansiz resmen buze dogru acmis bakin diyo erkek olsaydi anlardi 1 ay sonra cihaza sokcm belli okur dedi hayirlusi buaada kayin validem sudenaz diyo uff ugrasamam onla anlayissizlik ondaysa ben.napiyim
sudedim kuzimin adasi gecmis olsun bende gecen hafta rahatsizlandim acile gittim minoset ve en dusuk antibiyotik verdi
ben sadece minoseti aldm bol istihrat ettm su ictim cok sukur gecti

bu arada hamile bayanlar nerde?

godesde arada gösteriyo kendini kaçıyo :KK36:
kayganam dün gece yolcu oldu abla:KK76::KK76::KK76:
en kısa zamanda bekliyorum seni
bi arkasını toplayım karının :KK4:
Tatlım tamam mesaj alınmıştır en kısa zamanda sendeyim :)))))))))))
kızlar slmlar ben 24. haftayı bitirdim fakat çok kötüyüm yani kötü sayılırım orta kulak iltihabı oldum genzim tıkalı boğaz desen ağrıyo anlayacağınız gece kulak ağrısından acile gittim dr da serum taktılar dindi sabah gene aynı kbb dra girrim oda parolla index 200 mg diye bi antibiyotik verdi kadın doğumcuyada sordum kullan dedi kızlar çok üzülüyorum bebişime bişey olacak diye ama kullanmadanda iyileşmeyecek nolur bi akıl verin bana bişe olurmu bunlan 2.antibiyotik kullanımım 4.ayındada idrar yolu enfeksiyondan kullanmıştım çok üzgünüm anlayacağınız hayal elif godescim sinem yardım edin ya kullanan varmı aranızda :KK5:
Canım çok geçmiş olsun. Maşallah kocaman olmuş bebeişimizde. Canım senin gibi her hamilenin başına gelir bu tür şeyler doktorun kullan dediyse bişeycik olmaz için rahat olsun.
Gunydin kuzlar bayadir giremiyodum son gelismeleri bildiriyim dedim
bu sali dr gittim % 95 kiz diyo anlamamasi imkansiz resmen buze dogru acmis bakin diyo erkek olsaydi anlardi 1 ay sonra cihaza sokcm belli okur dedi hayirlusi buaada kayin validem sudenaz diyo uff ugrasamam onla anlayissizlik ondaysa ben.napiyim
sudedim kuzimin adasi gecmis olsun bende gecen hafta rahatsizlandim acile gittim minoset ve en dusuk antibiyotik verdi
ben sadece minoseti aldm bol istihrat ettm su ictim cok sukur gecti
Ay bir preses daha geliyor hee. Süper bir heber bu canım.

:KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK54::KK54:
Canlarım yeni yılda tüm istekleirnizin gerçekleşmesini diliyorum.
MUTLUUUU YILLAARRRRRRRRRRR

Canlarım Yeni Yılınız kutlu olsun. Yeni Yıl Sağlıklı, Mutlu ve bol Bebişli geçsin inşallah.

Merhaba herkese biz çoook iyiyiz. Kızım 10 aylik oldu. Çok yorgunum iş ev derken giremiyorum. Kib.

X