Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar beni aşılamadan sonra 2 saat yatırdı doktorum bu seferde öyle yapacakmış hemde ayaklarımı dikip yatırıyo ohaoldumsmile
geçen sefer bende pek yatmamıştım bu sefer yatcam anasını satayım bayanssulusmile

ohh süper hafif yiyecekler bende çorba yapıyım diyorum ama yanına ne yapsam fisfisfis

çorba mı ???
benim kocam önce çorba içer sonra ana yemek sonra pilav ondan sonra derki karım ana yemek gelsin artık :)) cokacimcoook sona hopp başa tekrar çorba ister :mymeka:

çorba mı ???
benim kocam önce çorba içer sonra ana yemek sonra pilav ondan sonra derki karım ana yemek gelsin artık :)) cokacimcoook sona hopp başa tekrar çorba ister :mymeka:

kışın benimkiside üle beyaa sıraylan hepsicini yaparım yer ..
ama hava güzellşti artık yemek istenmiyo geçen haftadan beri bizde dün menemen yedik mesela bugün n yapsam artık çorbayla başlıyım diom akşama kadar bulurum yapıcak daha :icecream:

balkonu yıkadım daha kahvaltı sofram bilem duruyo
daha bi balkonmu yıkadın deme ayıptır söölemesi balkon 11 metrecük te delikafadulden

hhee aman kimse gelmiyosa yavaş yavaş yap ben dün dip köşe sildim süpürdüm evi şimdi pırıl pırıl evv..yatıypmm leptopumda :roflol:

ben 15 gündür yatıyorum annem baktı yat bencede yatıp kendini ve ayakalarını sıcak tutman lazım canım sonuç belli olasıya kadar yat

ben sana alternatif sölim;
taze fasulye, tavuk, mantar, barbunya, biber patlıcan kızartıp bi güzel yoğurtla
ayy canım çekti haa kaydirigubbakcemile3

bende çorba yapıcam kızlar gül böreği yanına salata ama çorba ne yapsam karar veremedim

Selam Kızlar..

Allaha şükür ağrım yok bugün. Gece bayağı bi ağrıdı kasıklarım. Ayıptır söylemesi gaz çıkardıkca rahatladım :kedi: Aşılamadan ne zaman sonra Test yapılır kızlar???

geçmiş olsun zeyno. adtedin gecikince test yap en sağlıklısı o

senin derdin belli oldu GAZZ kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben 15 gündür yatıyorum annem baktı yat bencede yatıp kendini ve ayakalarını sıcak tutman lazım canım sonuç belli olasıya kadar yat

bende yatcam gecenkinde yatmamıstım bu sefer beni kimse kaldıramaz yatağımdan mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir

ya gaz derdi bende de oluyor gazman gibiyim:) ilaçlar sizide şişiriyor mu? top yutmuş gibi oluyorum

ben sana alternatif sölim;
taze fasulye, tavuk, mantar, barbunya, biber patlıcan kızartıp bi güzel yoğurtla
ayy canım çekti haa kaydirigubbakcemile3
oh oh fasulye aklıma yattı gibi
bende çorba yapıcam kızlar gül böreği yanına salata ama çorba ne yapsam karar veremedim
süper cnm gül böreği bide pattesliyse cokacimcoook..mercimek çorbası yaoıver yanına miss
işin yoksa gel kıs banada yardım et

hee olduu yatıyom kızımm lülülülülülü

ohh yarasın geçmiş olsun canım 15 gün sonra test yapılır

bak bide dalga geçiyor yaa al sana iklim alsanaalsanasmile :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…