Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godes canımmm ne yapıyorsun tatlım yumurlama günün geldi mi bakayım başladı mı çalışmalar
canım benim ya şimdi benim 13 gün sonra yani kimsayal gebelik sonlandığında regli olmuştum ve üstünden 13 gün geçti gene kanamam oldu az az. DOktoru aradım kimyasal gebeliğin yaşadığın için bu ay böyle ara kanamalar olabilir kafana takma dedi. Peki dedim yumurtalam olurmu evet olur ama hiç günü belli olmaz dedi 20. gün bile olabilr dedi. Bende digital ovulasyon testi aldım ama hala yumrutalam görülmüyor bugün 16. günüm :)) bu ay böyle olabilir sanırım bu aydan umudum yok. Artık önümüzdeki aylara bakacaz :)
AY maşallah size yaaa. Canlarım benim. Face koyduğun resmide gördüm çok güzeller. Nazar olmasın inşallah. Ne güzel sütün yaramış prensimize. Birtek o zaman uyku sorunumuz var desene inşallah birazcıkdaha büyüdükçe oda düzene girer tatlım. Bugünde 40 olmuş bebeğimizin maşallah ona. Sİzi kocaman öpüyom
bu arada yarın 40 ımızz çıkıyo teyzeleriiiiiiii yaaaaaaaa

ben gitmeyeli ne kadar çok olmuş yaa şöle bütün geçmişi okuyam bakımm

zeynom çok geçmiş olsun canım. Allah beterinden korusun inş. güzel şeylee vesile olur ameliyatın bundan sona

mutlucum sizede geçmiş olsun benim eşimde varikoselden ameliyat olmuştu korkma canım inş. tüpe gerek kalmaz

iklimmm güle güle git güle güle gell inş.

Sağol Canımcım. Bende öyle diyorum. Vardır bundada bir Hayır..

Gülümcüm canım nasılsın bebişimiz nasıl. Kocama olmuştur artık :)))

İyiyim canım, çalışıyoruz, iş yoğun ev yoğun günler su gibi akıyor, bazen kızıma diyorumki çok hızlı büyüme, doyamıyorum sana, hergün başka bişeyler yapıp bizi şaşırtıyor, dönmeye falan başladı artık teyzesi, Maşallah güzel büyüyor 7650grdı 4. ay kontrolümüzde dr ek gıdaya gerek yok kilosu çok iyi 6 ayı anne sütüyle doldurur muhtemelen dedi, ama ben tadımlık meyveleri tattırıyorum. 4. ay bitincede yavaştan başlıcam ek gıdaya. her zaman aklımdasınız, kısada olsa girip haberlerinizi okuyup çıkıyorum. hepinizi öptük kızımla bye

Oy Oy Oy maşallah size yaaa. Oy benim prensesim büyümesin tabi cabuk yaaa. DOya doya yaşayın annesi sizde bebekliğini ne yapsın yavrum. O kadar bekledi dünyaya gelmek için nasıl beklesin büyümemek için.
Ne güzel demekki sütün yetiyor tatlım. Arada meyvesini de yiyor yarasın inşallah. Arada giriyon haber veriyorsunya mutlu oluyorum :)))
Bizi unutmamış olman çok güzel :)

Kızlar bu arada salı günü iş görüşmem vardı güzel geçmişti görüşmem bugünde işe başladım. Tam 1 senedir evdeyim bebiş çalışmaları için malum hala elde var sıfır. Bende dedim bu böyle olmayacak en iyisi çalışayım biraz kafam dağılsın. Bugün ilk günümdü. Uzun zamandan sonra hayatımda bir değişiklik oldu

Hayırlı uğurlu olsun İşin Tatlım. Bende bir bulsam hemen başlamak istiyorum ama yok yok yok.. Kocaman öptüm canikom.

Kırk bin kere Maşallah

Ne güzel HAYIRLI OLSUN CANIM, arada sıkılsakta çalışmak gibisi yok genede, kolay gelsin şimdiden başarılar

kızlaaaarrr salı ameliyatımız var inş. hayırlı uğurlu olsun yolumuz açılsın
godess iişin hayırlı uğurlu olsun canım
herkesiidir umarım uzun zamandır sayfalar pek ilerlemiyor tatil uzaklaştırdı bizi

Mutlucum gecmis olsun elifkayaya katılıyorum inşallah tüpe gerek kalmaz

Godescim sanada hayırlı boool kazançlar:) ne guzel degisiklik oldu off bizde evde sıkıntıdan patlıcam bebis olsa şimdi onla oyalinirdim
Arkadaslarım bugünü iyi değerlendirmek diyolar ne degerlendiricem toplu çekmeceleri bozup duzluyorum hiç bebislerinin degerini bilmiyolar ne guzel uğraş onlara bense sıkıntıdan kafayı yicemm((

kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler
çok şükür sorunsuz harika bir tatil oldu bu sabah döndük evimize (insan evini özlüyor):)
bir renk değiştirdim geldim :)
maşallah kızımda saolsun hiç durmadı ben sırt üstü güneşlenirken gözle görülür hareketler tekmeler tek bir bölgeye yüklenmeler göbeğim şekil aldı durdu güneş deniz iyi geldi kuzuma şaka maka 26 haftalık oldu artık

özledim sizleri sizler nasılsınız

olsun bu ay zaten ancak kendini toparlar yumoşların, önümüzdeki adetinle düzenli bir ovülasyonun başlar. hadi bakalım önümüzdeki aylar inşallah herşey güzel olacak, sende normal yolla bebişine kavuşacaksın tatlım belli olmuyo bu işler herşeyin hayırlısı olsun canım öpüyorum seni.

hsdi hayırlısı olsun mutlucum inşallah hayırlara vesile olur bu ameliyat

hoşgeldinnnn kaçakkk seniii:)) ohhh iyi oldu senin için stresini aatmışsındır bi nevi oralarda. ama gerçektende insanın evi gibisi olmuyo, kral dairesinde bile kalsan yok yani insanın evi gibisi bence. maşallah kızına canım yaa benimkide maşallah bayağı bir hareketlendi artık, dediğin gibi gözle görülür şekilde tekmelemeler oluyor sürekli, bir yerde toplanıyo yumurta gibi sivriliyo o taraf:)) benimki babasına karşı çok tepkili resmen onunla oyun oynuyo, o konuşup sevince coşuyo harektleri, uyuyo olsa bile genelde uyanıyo sanki anlıyo babasının onla konuştuğunu sevdiğini allahın izniyle az kaldı canım yaa bir an önce kavuşalım artık gittikçe sabırsızlanıyorum:84:

godesss canım bu arada yeni işin hayırlı uğurlu olsun çokkk iyi yapmışsın işe girerek gerçektende kafanı güzelcene dağıtırsın. hem maddi hem manevi süper olmuş tatlım.

saolu kizlar inş hayırlı olacak inanıyorum o kadar sabırsızım ki şu 4-5 gün geçmek
bilmiyor saatleri geçiremiyorum

Hayırlı uğurlu olsun İşin Tatlım. Bende bir bulsam hemen başlamak istiyorum ama yok yok yok.. Kocaman öptüm canikom.
Çok sağol canımcım. Valla benimkide tesadüf eseri hiç beklemediğim zamanda geldi. Belki seninkide olur tatlım. Yarının ne olacağını bilemeyiz dime :) İnaşşallah sende hemencik bulursun kafana uygun bir iş...
Ne güzel HAYIRLI OLSUN CANIM, arada sıkılsakta çalışmak gibisi yok genede, kolay gelsin şimdiden başarılar
Canım çok haklısın valla. Çalışınca bazen sıkılıyorum ama evde duruncada daha çok sıkılıyorum :)
Ay canım hadi inşallah çok güzel geçsin ameliyatınız yaa. Çok geçmiş olsun şimdiden tatlım.
Canım çok haklısın bebiş olsa tabiki sıkılmayız ama herşeyin bir zamanı var malesef biz istediğimizde olmuyor. Olacağı zaman oluyor. Birazcık daha sabredeceğiz.
Oh maşşallah size iklimcim. Çok şükür sorunsuz bir şekilde gittin geldin. Cimcimemizin gelmesindede az kaldı yaaaa. Seneyede kızınla birlikte gidersin. Oy yerim onu ben

godesss canım bu arada yeni işin hayırlı uğurlu olsun çokkk iyi yapmışsın işe girerek gerçektende kafanı güzelcene dağıtırsın. hem maddi hem manevi süper olmuş tatlım.
Canım çok sağol valla iyi oldu galiba daha anlayamadım ama. Umarım memnun kalırım şuan için çok nötr herşey iş yeri için... Benim sağım solum belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…