Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

saolasın canım eet canım büyük ihtimal 1 ay sonra ameliyat olacak çünkü tüp için madden ii değiliz .
valla önceki dr sayesinde yeterince zaman kaybettiğimizi düşünüyorum .
umarım tek sorunumuz budurda atlatırız allahın izniyle

sağol canım sizde güle güle kirletin, yaptırması zor ama batırması çok kolay:)) ben eşyalarımı falan çok hor kullanırım, duvarı bakalım en fazla kaç gün çizdirmeden dururum:)) ne yapayım elimde değil aman şurası şöyle olmasın çizilmesin sıyrılmasın diyemiyorum, herşeyimde bir sıyrık çizik bulabilirsin:86:
tatil konusuna gelince allaha emanet et dediğin gibi allahın izniyle birşeycik olmaz, tabi çok yormadan kendini dikkat edersin zaten. amaannnnn kaynanalara ne oluyorsa sinir oluyorum, sanki çocuklarımızı bizden iyi düşünecekler, hayır yani ona ne dimi ama. boşveeerrrr gidiyorsunya sefan olsun tatlım

geçmiş olsun mutlucum inşallah ameliyatı başarılı geçer, bu arada sperm sayısı kaç eşinin?

Ayy kizlar çok kötüyün aksam 8 den beri basım donüyor midem bulanıyor durmaksizin istinyeye acile gittim gebelik varmi dedi bilmem dedim sabah ac karnına kan ver dedi ne varsa çıksın dedi
Acilde gebelik testi yapilmiyomus
Gebelikt olduğunu sanmıyorum aman başka kötü bise çıkmasa
Çok uykum var ama basımın dönmesinden uyamiyorum
Hii kizlar bağırsalar cagirsalarda gene Allah kocalarimizda etmesin
Basım donüyor demle acile götürdü saolsun
Sizide kocaman öpüyorum bana dua edin kötü bise çıkmasın

Sinemcim geçmiş olsun.. Hayatım bebiş mi geliyor yoksa Bir süpriz yaparsın inşallah bize..
İklimcim sana iyi Tatiller şimdiden Canım..

Kızlar ben geçen Hafta Perşembe günü Ameliyat oldum, ancak kendime geldim. Çok sancılı günler geçirdim.
Bir Hafta boyunca hiç oturamadım, aykta güçlükle durabildim. Yaram ancak düzeliyor. Vardır bundada bir hayır.
ALLAH daha kötüsünden korusun. Ayrıca Doktorumun tahmin ettiği gibi Bartholin Kisti değilmiş.
İyi huylu Tümörmüş dedi Ameliyattan sonra. Şimdilik daha iyiyim şükürler olsun.
Kendinize iyi bakın. ALLAHA emanet olun..

eçmiş olsun hadi hayırlı olurda bu ameliyat vesile olur inş. canım

eeeeeeeeeeeeee sonuç:? heyecanlandım gene

Canım benim çok çok geçmiş olsun canım. Biraz sancılı geçmiş ama çok şükür kurtuldun. İyiki erken farkettin ve hemen müdahale ettirttin canım.
Canım geçmiş olsun. SOnucu bekliyoruz. Umarım herşey yolundadır.

hayırlı kandiller arkadaşlarım... allahım bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine tüm isteyenlere tez zamanda hayılı, sağlıklı, eli ayağı düzgün evlatlar nasip eylesin...

godes canımmm ne yapıyorsun tatlım yumurlama günün geldi mi bakayım başladı mı çalışmalar

canlarım geçmiş kandiliniz mübarek olsun.valla öle her istediğimde giremiyom nete kusura bakmayın yaww...godesim bebişi sormuşsun napsın teyzesi uyku problemimiz dışında sıkıntımız yok çok şükür..uyuyamıyoruz sadece annemizi de uyutmuyoruz:)çok zor dalıyo bebiş uyudu diyorum daha beşiğine koyarken uyanıyo deli ediyo beni bazen de 15 dk sona falan..bu seferde uyksuzluktan huzursuzlanıyo..eee bende tabi uykusuzluktan huzursuzlnıyorum:)sanki son bi kaç gündür bi nebze daha fena diil gibi 2 ,2 buçuk saat uyuduğu falan oluyo artık akşamları bende o ara hemen yatmaya çalışıyorum..keşfettim 9 buçuk 10 gibi falan uykuya dalarsa 2 buçuk saat falan uyuyo bende artık o saatte yatağa giriyom napıyım yoksa çok uykusuz kalıyorum..kilomuz falan çok iyi çok şükür..sütüm baştan gelmemişti çok canım sıkılıyodu ama şimdi iyi elhamdulillah ilk ayımızda 1 buçuk kilo almışız doktor çok beğendi.çok mutlu oldum..çok iyi yağlı bi sütün var demekki dedi waaawww kendimle gurur duydum:)tam yağlı 1. kalite anne sütü:) tombik tombikiz zaten gıdımız falan da çıktı:)maşallah çok mutlu oluyorum..face'e koycam resimlerini de yani yenilerini korkuyom nazar değer die:)eskiden böle düşünenlere kızardım yaw bi sizde mi var bebek ,dünyanın sanki en güzel bebeği de nazar değcek die ama annelik içgüdüsüyle insan öle düşünüyo dmekki:)rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasib etsin innnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnşallllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh...

merhaba benim tecrübeli arkadaşlara bi sorum olacak gecen ay doğm kontrl hapı kullanmıştım bi hafta sonra adet olurum büyük ihtimal ve bu adetimle aşılamaya başlayacm sizce haptan sonra aşılama tutarmı bilgisi olanlar cevap bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…