Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

hayırlısı olsun canım ne diyeyim
önümüzdeki aya inşallah..belki bu ay kendiliğinden gelir veledin..:))

günaydın kızlar
bugün kontrolüm vardı. 2 tane gelişen yumurtam olmuş. kan verdim arayacaklar. eğer uygunsa gece 12de çatlama iğnesi vurulacağım. çarşamba günüde aşılama olacak.

hayırlııs olsun hepimiz için..
benim de2 yumurtam olmuş 12 mm civarında çarşamba son kontrol cuma ya da cumartesi aşılama olacak.hepimiz peş peşe güzel haberler alırız inşallah..
canııım inşallah....aksamda rüyamda görmüştüm bi oglun olmus diyolardı..olsunda cinsiyet ayrımı yapmıyorum hiç eşimde öyle,saglıklı olsunda kız erkek farketmez.
inşallah sonucun pozitiftir canım
listemiz dolsun artık..

hayırlısı olsun canım ne diyeyim
önümüzdeki aya inşallah..belki bu ay kendiliğinden gelir veledin..:))

saol cnm yaa kısmet aşılama bile olamadım işe bak 3 yıldır sürekli bi engel bi engel nedir çözemedik adak kesmeyi düşünüyoruz belki bu konuda artık iyi gider :Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydın kızlar
bugün kontrolüm vardı. 2 tane gelişen yumurtam olmuş. kan verdim arayacaklar. eğer uygunsa gece 12de çatlama iğnesi vurulacağım. çarşamba günüde aşılama olacak.

aren hadi bakalım inşallah herşey güzel gider iki yumurta ne güzel boyutları ne kadarmış yarın ben de gitcem doktora yumurta kontrolüne yarın 12.günüm.kan testi sonucunu öğrenince haber vernaniknanik

iklimcim şu tariflerine baktım fincan kekin muhteşem görünüo. bende biazadn denemeyi düşünüorum. cnm fincanlara yağlı kağıt koysak olur mu bide fincanların yarısına kadar mı koyuyoruz bilgi verirsen sevinirim.

aaa sen tüplerine baktırmadan aşılama kararımı aldın kafamçokkarıştı

akannehir valla bana kimse film çektir falan demedi burdan duydum o işi:kedi: inşallah doktor son anda AAA UNUTMUŞUMsempatiksalakcinni demez.alttan muayenede rahmi ve yumurtalıkların durumunu iyi ve temiz gördüğünü söylemişti acaba oradan hareketle gerek görmemiş olabilir mi?yoksa ne alaka mısempatiksalakcinni

slm cnm
dene canım valla süper oluyo:)
bilmem ben kağıt koydum 2.yaptığımda düz kağıtsız yaptım ikisinide denedim pek fark olmadı ama yarıya kadar doldur orası kesin cnmm

aslında ne alakada neyse bakalım demediyse tutmassa sen çektir hemen bi yerde kız sonra

canım benim hayırlısı olsun bugün adet olman gerekiyomuydu peki normale göre

deniz senin kaöıncı gününde yumurtan 12mmolmuş bide aşılaman kaçıncı gününe geliyo.yumurtalarında hayırlı olsun bu arada yerimseniben darısıda bize olsun:roflol:

aslında ne alakada neyse bakalım demediyse tutmassa sen çektir hemen bi yerde kız sonra

ya evet artık bu tutmazsa çektiririm filmi de hayret yani burda herkesler öekildi mi bu filmi alla alla unuttumu benim doktor olabilirmi böle bişi acaba yarın kontrolüm var sorcameyvahedigeldismile

bn geldimde eşim gelcek şimdi yemekten sonra görüşürüz öpüyorum

çatlatma iğnesinden beri adet olucakmışım gibi belim ve karnım ağrıyor, arada da kasıklarıma ağrı giriyor, sonucu pozitif ve negatif olan arkadaşlar sizde de böyle ağrılar olmuş muydu? iyi mi kötü mü acaba?

off eşim aradı geliyomuş bende yeni girdim sizlene güzel laflıcaktım yaa nese öptüm sizi bya.s.

ben geldim kimsecikler yookkk lmaz:
halbukiii ne kadan mühim şeyler sölücektim
baane demiyom kimse gelmeden yazmıcamm naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…